EESTI GTAV.ee KOMMUUN
Teadaanded - Printable Version

+- EESTI GTAV.ee KOMMUUN (https://gtav.ee/foorum)
+-- Forum: Üldine teave (https://gtav.ee/foorum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Teadaanded (https://gtav.ee/foorum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Teadaanded (/showthread.php?tid=2)

Pages: 1 2 3 4 5


Teadaanded - Caupo - 01-29-2017

[Image: latest?cb=20170107222643]

Avasime Discordi, saate ühineda sellega siit.RE: Teadaanded - Caupo - 02-11-2017

Avamiskuupäev pole hetkeseisuga teada.
Enne avamist teeb kindlasti ka closed ja open beta.

Closed betasse tõenäoliselt valime kuskil 10-15 inimest ning kestab kindlasti 2-3 nädalat kindlasti kui mitte rohkem.
Closed betast teavitame mängijaid teadaannete kaudu, mil aeg on selleks sobiv.
Open beta tuleb suhteliselt kohe peale closed betat, siis kui closed betast välja tulnud vead ja tõrked saab parandatud.

Hetke seisuga ei oska kindlalt öelda umbkaudset aega, millal closed beta avalikustame. Parimal juhul märtsis, halvimal juhul mais.
Kõik sõltub kuidas erinevate asjaolude arenduskäik läheb. Seni testin asju ise koos paari tuttavaga.


RE: Teadaanded - Caupo - 02-20-2017

Closed beta on suhteliselt kohe-kohe juba käeulatuse kaugusel. Seega, et asjad ladusamalt läheks oleks juba hea ette küsida, kellel on võimalik olla beta tester.

Nõudmise beta testeri jaoks on siis järgmised:
- Peab olema ostetud GTA V kas siis Steami või Social Clubi kaudu.
- Arvuti peab võimaldama GTA V välja jooksutamist.
- Töötav GTANetwork (https://gtanet.work/), kindlasti proovi kas saad ka teistes serverites seal käia, et olla kindel asja töötamises.

Beta testeriks saada saatke siis PM mulle foorumi kaudu.

Kui kellegil esineb probleeme gtanetworki käima saamiseks, siis tehke sellest teema "Küsimused & probleemid" alla, mil siis teised mängijad teid aitavad. Mul kahjuks on liiga kitsas päevakava, et ei ole aega sellega tegelemiseks.


RE: Teadaanded - Admin - 03-25-2017

Grupeeringu liidrite otsing on alanud! Huvi korral vaadake üle grupeeringute alamfoorumid.


RE: Teadaanded - Caupo - 05-28-2017

Viimane aeg Closed Betasse ennast kirja panna, kuna 29. mai 23:59 läheb selle nimekiri kinni ja siis kohe päev-kaks pärast seda hakkab testimine.
Osadega alustame juba pisut varem, et käia esimesed ettejuhtuvad tõrked läbi.


RE: Teadaanded - Caupo - 05-29-2017

UCP on live lastud. Võite ringi juba kaeda, foorumis menüü üleval on link UCPle. Võite juba RP teste ka tegema hakata kui soovite.
Kui tekib mingisugune error leht, siis palun teavitage sellest ja saatke mulle foorumi kirjakasti PM koos lingiga ja hea oleks kui ka errorist pilt.


RE: Teadaanded - Caupo - 05-30-2017

Panin kõigile isikutele beta testerite grupid külge, kes olid saatnud PMi. Seega vaadake privaatfoorumite alla, teil peaks olema seal "Testerite" alafoorum, lähimal paaril päeval üritan sinna rohkem infot, et millal, kes ja kuidas. Ja uued testerite grupid moodustada, vaadates sellele, kes on aktiivne ja oma social clubi nime testerite alafoorumi postitanud.

Kokku on teid: ~40, give or take 1 or 2.


RE: Teadaanded - Caupo - 05-30-2017

Adminite kandideerimis avalduste vastu võtmine on avatud! Avalduse saate sisse anda UCP vahendusel.
Minge UCP leheküljele http://ucp.gtav.ee, logige seal oma foorumikontoga sisse ja all pool on sektsioon "Kandideerimine".


RE: Teadaanded - Caupo - 05-31-2017

Nüüd räägime asjadest, mida kindlasti paljusid on paelunud, nimelt siis Launcher ja annetusega seonduv info.

Launcherit nagu seda oli SnJ-is (Smoke's & Jack's) ei tule, et topeltkontosid vältida. Oleme leidnud topeltkontode tegemise vastu kõvasti kindlama ja parema viisi. Nimelt, et mängu saada, peab olema Social Clubi account ühildatud sinu foorumi kontoga.
Igaüks saab seda ise teha UCP-st. Kohe esilehel on Social Clubi sektsioon koos nupuga, mis viib vastavale lehele, kus on kirjas rohkem infot kogu protsessi kohta.

Mis puudutab annetusi, siis sarnast boonusprivileegide ostmist ei tule nagu seda oli SnJ-is. Sellisel viisil on kõik võrdsete mängusiseste võimalustega ning tõenäoliselt tekib ka vähem lahkarvamusi mängijate vahel.
Kuid , kes soovib oma heast tahtest annetada ja aidata serveril tulukesi põlemas hoida, saab seda teha igal juhul. UCP esilehel on „Annetamine“, mille alt saab seda teostada.
Kuna me boonusprivileegide ostmist süsteemi ei too, siis see tähendab see seda, et serveri kulusid tuleb siiski kusagilt veidi korvata ja omast taskust iga kuu on seda tiba raske maksta. Seega hetkeseisuga on tõenäoliselt mingi aeg plaanis tuua foorumisse ja UCP-sse Google reklaamid. See, kuidas ja kellele neid näitama hakatakse, pole veel päris kindel, kuna pole jõudnud sel teemal veel pikemalt mõelda.


RE: Teadaanded - Caupo - 06-15-2017

Take Two üritab järjekordselt GTA Mod'e ja sealhulgas ka multiplayerit kinni panna. Nad lasid ka uuenduse välja, millega pole võimalik praegusel hetkel GT-MPsse ühendada kuna ScriptHookV tegijale esitati kiri Take Two poolt kust nõutakse ta tegevuse lõpetamist.
Rohkem infot saab sellest lugeda siit: http://gtaforums.com/topic/889348-take-two-vs-modding/

Õnneks on GT-MP foorumis juba tublid teinud ka teema, kuidas downgradeda, et saaks ikkagi GT-MP'd nautida. Shy
Õpetust saab lugeda siit kuidas ja mis: https://gt-mp.net/forum/thread/567-downgrade-tutorial-for-update-13-06-2017/?pageNo=1