EESTI GTAV.ee KOMMUUN
Teadaanne: Open Beta 01.02.2019 - Printable Version

+- EESTI GTAV.ee KOMMUUN (https://gtav.ee/foorum)
+-- Forum: Üldine teave (https://gtav.ee/foorum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Teadaanded (https://gtav.ee/foorum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Teadaanne: Open Beta 01.02.2019 (/showthread.php?tid=519)Teadaanne: Open Beta 01.02.2019 - Caupo - 02-01-2019

Täname kõiki, kes võtsid osa Closed Betast. Teist oli väga suur kasu. Venis küll asi pikemaks kui oodatud, kuid tulemus on nüüd vähemalt hea. Saate seda isegi näha arendus teemade alt kui jõudsald parandusi tuli. Shy
Tänasest nüüd peale järgmist restarti algab Open Beta, mil uus GM on juba peale laetud, kus pole testijaks määramise kontrolli peal. Seega kõik saavad ühineda. Kuskil Open Beta ajal kui palgad ja hinnad on tasakaalustatud ning annetuspaketid paika pandud, siis millalgi anname ka teada, millal RP käima läheb. Seniks pole RP veel kohustuslik.

Open Beta eesmärgid. Peale mille tagamist läheb server ametlikku launchi:
- Tulevaid crashide probleeme ja muid vigu parandada.
- Töid/evente/missioone uuendada
.
○ Kulleri ja prügivedaja töö alustamisel antakse kõik 10 punkti korraga kätte, kasutaja ise vaatab siis millised punktid läbi enne.
○ Veiniistanduse tööle viinamarjade ja tulekahju süütamise asukohtadele lisatakse checkpoindid, et oleks paremini aru saada kus punkt asub.

- Koristada, refaktoreerida ja optimiseerida koodi (clientside ja serverside).
○ Eemaldada vanu koodi osi, mis on tekkinud üle aja igasugu portimiste käigus, mis mingil määral ikkagi protsessivad nii client-side kui serverside ja ilma asjata raiskavad resursse.
○ Üle vaadata kõiksugu eventide mis toimivad client-server vahel, et vähendada erinevaid toiminguid. Mis peaks tagama stabiilsema ja tõhusama toimimise. Peaks tõstma kõiksugu input lage, muid loadinguid vähendama ja FPS'i kergelt tõstma.
○ Paljud toimingud optimiseerida, et kasutaja ja serveri vaheline suhtlus oleks kiirem ning ei oleks nii palju takerdumist erinevate protsesside taha. Peaks ära hoida probleemid nagu nt, et ARKi või bussijuhi bussipeatuse checkpoint ei tuvasta ära kuigi olid koha peal olemas või siis vajutasid poes E'd aga võtab +3 sekundit aega, et menüü ette tuleks. Kavas rakendada optimiseering järgnevatele asjadele: Poed, riietepoed, tattoopoed, külmrelvapoed, bussipeatused, relvapoed, romulad, tanklad, arki sõidupositsioonid, autovarga drop ja kõiksugu töödevõtmised.
○ Käia terve GM üle ja refaktoreerida kõiksugu koodiosi, mille eesmärgiks on korrastada GMi sturktuuri ning vähendada tugevalt ridade arvu (suht jubedaks kisub juba, Visual Studio väga tihti tõmbab laggi sisse kuna mitmed failid üle 30 000 rea).
- Tasakaalustada palgad, hinnad, reputatsioonide kogused jms.
- Annetussüsteemi kavandamine ja realiseerimine.
- Tekstieditor (kuna hetkene on saast, ei saa ülesse-alla noolega oma eelmiseid sõnumeid võtta jne).
- UCPsse tuua taas serveri restartimine võimalikkus.

- Jooksvalt igast kenamaks ja mugavaks lihvimised erinevatel pisematel featuritel mis tegemise käigus ette jäävad.


RE: Teadaanne: Open Beta 01.02.2019 - Caupo - 02-04-2019

Täna õhtu kuskil ~18:30-20:00 toimub meie serveriga hooldustööd. Selle käigus pole ligipääsetav ei koduleht, ucp, foorum, gov foorum ega mänguserver. Vabandame ebameeldivuste pärast.


RE: Teadaanne: Open Beta 01.02.2019 - Caupo - 02-06-2019

@Kiibu hakkas tänasest aitama RageMP GTAV.ee serveri lähtekoodi arendusele kaasa! Shy


RE: Teadaanne: Open Beta 01.02.2019 - Ropsie - 02-07-2019

Yli maasikas! @Kiibu


RE: Teadaanne: Open Beta 01.02.2019 - Kardo - 02-07-2019

Edu @Kiibu