EESTI GTAV.ee KOMMUUN
Hinda seriaali, mida vaatad/vaatasid - Printable Version

+- EESTI GTAV.ee KOMMUUN (https://gtav.ee/foorum)
+-- Forum: Vaba aeg (https://gtav.ee/foorum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Vaba teema (https://gtav.ee/foorum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Thread: Hinda seriaali, mida vaatad/vaatasid (/showthread.php?tid=66)Hinda seriaali, mida vaatad/vaatasid - arrow - 06-04-2017

Hindame kümne palli süsteemis, võib jätta enda muljed seriaalist ning lisada väikse spoili, mis kirjeldab seriaali olemust (kordama muidugi story'sid ei pea, võib jätta lihtsalt oma hinnangu)

The 100- 8/10 Meeldib kiire tegevuste vahetus, harva toimub tegevus ühe teema ümber pikemalt. Tegu on seriaaliga, mis kujutab elu Maal pärast tuumasõda. 100 kosmosebaasis karistatud noort saadetakse Maale testobjektidena, et kontrollida Maa eluvõimalusi, sest kosmosebaasis esineb mitmeid rikkeid ning ei suuda hoida endas nii suurt inimkonda. Algselt paistab Maa rahulik koht... Ühesõnaga tegu ellujäämise, post-apocalyptic ja sõjateemalise seriaaliga.
Prison Break- 7/10 Lugu vendadest, Michaelist ja Lincolnist, kes põgenevad vanglast ja muude ohtude eest. Geeniusest vend Michael koostab plaane, tatoveerib need endale peale ja juhindub nendest senikaua kuniks nad on eemal vanglast ja täiesti normaalse elu peal. Seriaalis on minu jaoks üksikuid igavaid kohti, kuid üldiselt vaadatav ja kaasahaarav.
Breaking Bad- 9/10 Lugu Walter White'st, kes on pereisa ja keemiaõpetaja. Walteril diagnoositi kopsuvähk ning ta soovib teha kõike, et oma halvatusega poega ja rasedat naist(hiljem sünnib tütar) toetada elu lõpuni. Ta hakkab tegema koostööd Jesse Pinkmaniga, kes on tuntud kohalik diiler. Algselt on nende äri väike, küpsetatakse SUV'is metamfetamiini. Hiljem tehakse koostööd mitmete teiste tegelastega ning äri suureneb tohutu kiirusega.
The Walking Dead- 5/10 Apocalyptic seriaal, kus ei puudu zombied, relvad, tapmised ja kõikvõimalikud tegevused ellujäämiseks. Erilist midagi seriaali kohta rääkida ei ole, sest peale kolmandat seriaali toimub kõik ringi ratast uuesti, ühesõnaga seriaal on alla käinud ja lisandunud on liiga palju draamat, tegevusi on jäänud väheks.
The Last Ship- 5/10 Lugu laevameeskonnast, kes seilavad mööda ookeane mereväe hävitajalaevaga, et välja töötada vaktsiin viiruse vastu, mis on tapnud miljoneid inimesi. Vaktsiin avastatakse ja hakatakse seda levitama. Hinnang on madal, sest tegevused muutusid lõpuks üksluiseks.
Game of Thrones- 7/10 Seriaal üheksast noobliperekonnast keskajal, kust ei puudu mõõgad, maagia ja lohed. Kadunud põlvkond soovib uuesti kasvama hakata ning sellega algavad mitmed sõjad, lisaks sellele ohustab rahvaid Talv, Talvega kaasnevad elavad surnud, kes on tugevamad ja vastupidavamad kui inimesed. 
Lost- 7/10 Lennukiõnnetuses hätta sattunud inimesed satuvad müstilisele saarele. Tegevuse käigus avastatakse järjest enam saare saladusi ning pääsemisvõimalused järjest vähenevad.
Narcos- 7/10 Järgi tehtud dokumentaal Pablo Escobarist ja tema tegevustest. Üllatavalt hästi koostatud seriaal, palju pisidetaile ning tegevust.
Arrow- 6/10 Lugu miljardärist noormehega, kes sattus oma isa ja oma pruudi õega jahiõnnetusse ning sattusid saarele, mis oli algselt mõeldud Hiina sõjakriminaalide vanglana. Saarel ohustasid Oliveri (miljardärist noormees) mitmed ohud ning ta tutvus Slade'iga, kes treenis teda. Kui Oliver saarelt pääses, hakkas ta Starling City's(oma kodulinnas) öösiti jahtima kriminaale, kes linna on alt vedanud.


RE: Hinda seriaali, mida vaatad/vaatasid - Kermo - 06-04-2017

Generation War - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt1883092/


RE: Hinda seriaali, mida vaatad/vaatasid - lil ez - 06-08-2017

kirgede torm 10/10


RE: Hinda seriaali, mida vaatad/vaatasid - Remy - 06-12-2017

Vaprad ja ilusad 9,5/10


RE: Hinda seriaali, mida vaatad/vaatasid - Kermo - 06-24-2017

http://kanal2.postimees.ee/pluss/video/?id=71955 väga hea


RE: Hinda seriaali, mida vaatad/vaatasid - lemperino - 06-24-2017

(06-04-2017, 11:38 AM)arrow Wrote: Hindame kümne palli süsteemis, võib jätta enda muljed seriaalist ning lisada väikse spoili, mis kirjeldab seriaali olemust (kordama muidugi story'sid ei pea, võib jätta lihtsalt oma hinnangu)

Breaking Bad- 9/10 Lugu Walter White'st, kes on pereisa ja keemiaõpetaja. Walteril diagnoositi kopsuvähk ning ta soovib teha kõike, et oma halvatusega poega ja rasedat naist(hiljem sünnib tütar) toetada elu lõpuni. Ta hakkab tegema koostööd Jesse Pinkmaniga, kes on tuntud kohalik diiler. Algselt on nende äri väike, küpsetatakse SUV'is metamfetamiini. Hiljem tehakse koostööd mitmete teiste tegelastega ning äri suureneb tohutu kiirusega.
SUV->RV

Better call Saul- 9/10 Prequel, kus tegevus pöörleb 6 aastat enne Breaking Bad'i ning jutustab sellest, kuidas Saul Goodman just selliseks inimeseks kujunes, keda me Walter White kõrvalt mäletame. Lisaks leiab sarjas äratundmisrõõmu nii Mike, Gus ja Hector Salamanco karakteritest.
Silicon Valley- 8/10 Tech vennad loovad ülima pakkimisalgoritmi ning alustavad oma firmat ilma mingi juhtimiskogemuseta.
Brooklyn nine nine- 8/10 NYC 99 jaoskonda juhib black gay kapten, kes loob soodsaid tingimusi, et detektiivid kuritegevust linnas vähendaks
Fargo- 7/10 Sari, kus iga hooaeg keskendutakse mingile kuritegevusele, mis põhineb tõestisündinud lool ja leiab aset lumises USAs.


RE: Hinda seriaali, mida vaatad/vaatasid - Maru - 01-30-2018

Southland - 8/10
Vampire Diaries - 7/10
Band of brothers - 10/10