Täiendatud Korduma Kippuvad Küsimused (KKK) leiad nüüd: Meie WIKI'st

1. Küsimus: Miks pole mängus NPC'sid / bot'e liiklemas?

Põhjused:
1. GTMP ei toeta fully functional NPCsid nagu seda on single playeris ja GTA Onlines.
2. Isegi kui võimekus oleks, siis ei paneks neid peale (kui seda saaks valida) kuna Eesti mängijad ei oska NPCdesse rollimänguliselt suhtuda ning hakkaksid neid tuimalt peksma/tapma.
3. Mängijate arvutitest nõuaks see lisa resursse (tähendab madalamat FPSi) ja rohkem netiliiklust kuna NPCde olekut peab kõikide mängijatega syncis hoidma.

2. Küsimus: Miks te FiveM'i ei kasuta?
Vastus: Viimati kui vaatasin FiveM'i lehte, siis seal oli 32 playeri limiit, mis meie kommuunile ei sobi.

3. Küsimus: Caupo millal sa mu Social Clubi ära aktiveerid?
Vastus: Ma ei aktiveeri neid käsitsi, mul on tehtud script ja ajastatud toiming, mis seda iga teatud aja tagant käib aktiveerimas. Aeg kui kiiresti see aktiveerib sõltub koormusest palju Social Clube friends requeste on tehtud viimase 24-48 tunni jooksul.
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

[-] The following 2 users Like Caupo's post:
  • Arukas., eQuaLG

Messages In This Thread
KKK - by Caupo - 08-05-2017, 04:47 PM
RE: KKK - by Caupo - 12-16-2018, 05:23 PM
RE: KKK - by Caupo - 12-17-2018, 06:04 PM
RE: KKK - by Caupo - 12-18-2018, 04:35 PM
RE: KKK - by Caupo - 12-18-2018, 08:23 PM
RE: KKK - by Kiibu - 01-09-2019, 09:11 PM
RE: KKK - by Kiibu - 03-24-2019, 09:32 PM
RE: KKK - by Kiibu - 04-04-2019, 10:40 PM

Forum Jump: