Volkswagen T2 restaureerimine [LÕPETATUD]
#1
VOLKSWAGEN T2 RESTAUREERIMISE BLOGITegemist on 1970. aasta Volkswagen T2'ga, mis on seisnud ligi 20 aastat välitingimustes. Antud projekti eesmärk on viia sõiduk võimalikult originaali lähedasse konditsiooni järgides auto väljalaskeaastat, tehasest tulnud detaile jne.

Pildid kuidas auto töökotta toodes välja nägi.
[Image: enne3.jpg][Image: enne2.jpg][Image: enne1.jpg]
Auto toodi töökotta 09.08.2017 ning esimese asjana pesti see puhtaks. Seejärel sai ülevaate auto tegeliku seisukorra üle. Leidus piisavalt roostet, kuid põhja alt mitte midagi läbivat. Väljast on värv üpris läbi ning keretööd on korralikult. Interjöör oli üllatavalt rahuldavas seisus. Leidus katkiseid kohti ning määrdunud esemeid, kuid üldiselt nii vana auto kohta ei olnud viga.

Mootorit uurides oli märgata kulunud ja katkiseid kummist elemente, mis vajavad vahetust. Vahetatud sai aku, õli ja muud vedelikud, et proovida masinat käivitada.

[Image: tool1.jpg]

Käivitades ilmnes viga süütes ning põhjuseks olid küünlad. Uute küünaldega töötas masin enam-vähem hästi. Kerged võnked ja ebakorrapärasused on mootoritöös sees, kuid nii vana mootori kohta on see normaalne. Otsuseks jäi sama mootor jätta, kuid see lahti võtta ning korralikult ära puhastada ja tihendid vahetada. Paigaldada tuleb uus väljalaskesüsteem mootorist saadik, samuti mitmed esi- ja tagasillaosad.[W.I.P]
[-] The following 12 users Like Keeraja's post:
  • No one, Mehike, GOD, P4TUU, Rauliito, lemperino, lord colaq, Vin., VETERAN, Eduard, JustChill, PatareiMessages In This Thread
Volkswagen T2 restaureerimine [LÕPETATUD] - by Keeraja - 08-09-2017, 08:00 PM


Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)