Teadaanded
#41
(08-11-2019, 12:22 PM)Para Wrote: Kallid mängijad!

Alates tänasest on gtav.ee kommuuni meeskonda lisatud abistaja rank. Abistaja eesmärk on aidata mängijaskonda erinevate probleemidega, kaasaarvatud nende juhendamine ja õpetamine ning aidata kaasa kommuuni toimimisele. Abistajaks olemine on hea viis alustada oma karjääri meie meeskonnas. Kui tunned, et sinus on seda tahet siis kandidatuur on avatud. 

Kriteeriumid mida arvestatakse valimisel:
* Aktiivsus
* Eeskujulik mängijastaust
* Reeglite vastu eksimised
* Juhtkonna arvamus või iseloomustus sinust.


Kandideerida saab UCPs.

NB! Kes on varem kandideerinud meeskonda ning tema kandideerimise avaldus on endiselt üleval, palun, et kirjutaksite suurte tähtedega ''ABISTAJA'' oma avaldusele, et oleks meil pilt ees teie soovist.

Ahoi! Enne, kui server avatakse, kindlusta oma koht meie Atiimis! Kandideeri abistajaks UCP-s. Kui jääd kandideerimisega hätta või soovid saada lisainformatsiooni, kirjuta julgelt mulle Discordis või foorumi PM Smile


Abistaja kohti pole meeletult, kiirusta ning anna oma panus!
-
[-] The following 7 users Like Para's post:
  • Ants, eQuaLG, CartsEst, Jyri, Albert, ch0pper, Janek
#42
Tere

Käes on see tore aeg kus teatan, et server avatakase 03.07.2020 Kell 19.00. Server jääb BETAsse mis tähendab seda, et esineb crashe ning buge. Beta on hea võimalus kus tutvuda serveriga, seada valmis oma karaterid ning aidata kaasa GTAV.ee mängumoodi valmimisele.

Hetkel on plaanis arendada queue süsteem(järjekorra süsteem) kuid see ei pruugi valmida betaks. Süsteemi hierarhia on selline, tavamängijad, mägijad kes on annetanud, mängijad kellel on aktiivne premium(Basic ja Gold on erineva tasemega queues) ja administratiiv.

Kõik vara mis on varasemalt teenitud on ikka alles ning kõik mis betast teenitakse või ostetakse jääb alles. Midagi kelleltki ära ei võeta.

Voice chat on olemas kuid mis süsteemi me kasutame betas jääb lahtiseks.

Bugide koht on UCPs mis asub siin.

Edu testimisel!
[Image: mkrQpC4.png]
[-] The following 13 users Like Kiibu's post:
  • orav, HrMartin, Jyri, eQuaLG, Albert, Biggie, TicTac, Storm, Orange, VETERAN, Ergo., Heeri, Janek
#43
Kuna discordis on juba chatroom, siis oleme otsustanud foorumist selle eemaldada. Nii on lihtsam ja kiirem kättesaadavus nii mängijatel kui ka lihtsam administraatoritel kellel on vähem tööd kõiksugu erikohtadel silma peal hoida. Samuti vähendab selle eemaldamine serverilt koormust, kuna teadagi antud shoutbox pole kõige optimaalsem.

Discordi tekkis beta tagasiside kanal, sinna võib julgelt kirjutada mis võiks olla teisiti. Bugid käivad ikka UCPs mis asub siin.
[Image: mkrQpC4.png]
[-] The following 5 users Like Kiibu's post:
  • Janek, Para, VETERAN, Jyri, eQuaLG
Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)