Suured muudatused Role Plays
Mp serverid ei ole nii head kui seda on online omad, online serverites saab max olla 20 inimest korraga sees. Aga kui siin hakkab olema 30-50 inimest sees, siis pole imestada midagi. Mp pole ametlikult gta v osa, ehk ressursid npcde jaoks pole piisavad.
GT-MP ei toeta hetkese seisuga liikuvaid/sõitvaid NPC'sid AI'ga
[Image: zEDXENK.gif]
Ma usun et sellised asjad on teostatavad lähitulevikus kui GT-MP veidi areneb enda AI'ga, praegu on se terve süsteem veel suhteliselt noor ning tuleb veidi oodata et saaks peamised bugid kõigepealt korda.
Arusaadav
Teema esimesele postitusele:
- Liikuvaid NPCsid ei saa lisada kuna GTMP ei võimalda seda poolt veel. Võib olla tulevikus võimaldab, siis võib ka teha. Seniks lisan NPCsid poodidesse jms kohtadesse, kus see võiks mingit ambienti juurde anda näiteks nagu poodides müüjate NPCd.
- Hotelli teema tundub hetkel suhteliselt mitte nii prioriteetne, kuid tulevikuplaanides võib see tulla. Kindlalt pead ei anna kuna ei oska ette prognoosida milliseks GTAV RP gameflow areneb. Võib olla tuleb mingi muu element hoopis sarnast asja asendama, who knows...
- Kasutaja piiramine väljalogimiseks on äärmiselt halb, rikub kasutajamugavust ja ma ei saa blokeerida kasutajal väljalogimist oma koodiga. Lisaks karakteri magamine on suhteline, raske on mõõta aega kuna mänguaeg on kind of tilted. Sellessuhtes, et reaalelus me ei saa iga tund mitu korda palka (ehk kulleriga teed mitu ringi ja saad mitu palga checki). Ja see oleks suhteliselt pointless magamist piirata, jääks ainult RPmisele jalgu.
- Nagu eelnevalt mainitud, siis liikuvaid NPCsid ei saa teha. Kuid hetkel on plaan teha teine bussiliin, mis hakkab liikuma sadama ja kesklinna vahel.
- Vastassuunas sõitmist otseselt ei saa karistada, kuna see ei riku otseselt mingit reeglit. Pigem isik ise paneb ennast ohtu enda ohtliku sõidustiiliga. Pärast kui auto kuskil puu otsas kinni ja ei sõida enam, siis saab oma vitsad kätte või siis kui aknast välja lendab ja surma saab.
- Sõiduki parkimist on halb blokeerida kuidagi kuna jällegi rikuks kasutajamugavust. Ja mingeid garaaze pole otseselt mõtet kasutajale peale suruda. Mängija on sedavõrd õnnelikum ja rohkem RP valmis kui teda ei pitsitata igalt poolt mingite tehniliste nõudmistega.

Teemas olevatele positustele lisaks:
- "Võiksite eeskuju võtta FiveM suurtest RP serveritest" too kätte täpsed asjaolud, millest me eeskuju peaksime võtma. Kõik elemendid seal kohe kindlasti pole hästi lahendatud. Ja mul näiteks pole aega mängida FiveM'i suurtes RP serverites, et ma saaks kõikide detailidega läbi ja lõhki tuttavaks.

PS roleplayd ei looda läbi serveri featurite, vaid läbi /me käskluse ning mängija enda fantaasia läbi.
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

[-] The following 2 users Like Caupo's post:
  • Yazzes, Raid0

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)