Caupo Q & A
(10-03-2017, 10:18 AM)Zowie Wrote: Küsimus siis suunatud motikatele:

Kas mängumootor automaatselt ise valib helmeti mida ta pähe paneb, kui hakkad motikaga sõitma?Või seda saab kuskilt muuta ka? Või GTMP ei ole seda feature'it veel väljastanud?

Minu teada mängumootor ise valmib automaatselt helmeti. Võimalik, et ma saan seda callNative funktsioonidega muuta, aga pole kindel. Seda peab uurima. Kui soovid aidata arenduses, siis võid midagi otsida siit: http://www.z-bit.eu/s/callnatives.txt näiteks helmeti nime vms alt. Vb leiad midagi.
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

(10-03-2017, 10:35 AM)Caupo Wrote:

Kas mängumootor automaatselt ise valib helmeti mida ta pähe paneb, kui hakkad motikaga sõitma?Või seda saab kuskilt muuta ka? Või GTMP ei ole seda feature'it veel väljastanud?

Minu teada mängumootor ise valmib automaatselt helmeti. Võimalik, et ma saan seda callNative funktsioonidega muuta, aga pole kindel. Seda peab uurima. Kui soovid aidata arenduses, siis võid midagi otsida siit: http://www.z-bit.eu/s/callnatives.txt näiteks helmeti nime vms alt. Vb leiad midagi.

edit void GIVE_PED_HELMET(Ped ped, BOOL cannotRemove, int helmetFlag, int textureIndex) // 54C7C4A94367717E 1862A461
       edit void REMOVE_PED_HELMET(Ped ped, BOOL instantly) // A7B2458D0AD6DED8 2086B1F0
       edit BOOL _0x14590DDBEDB1EC85(Ped ped) // 14590DDBEDB1EC85
       edit void SET_PED_HELMET(Ped ped, BOOL canWearHelmet) // 560A43136EB58105 ED366E53
       edit void SET_PED_HELMET_FLAG(Ped ped, int helmetFlag) // C0E78D5C2CE3EB25 12677780
       edit void SET_PED_HELMET_PROP_INDEX(Ped ped, int propIndex) // 26D83693ED99291C A316D13F
       edit void SET_PED_HELMET_TEXTURE_INDEX(Ped ped, int textureIndex) // F1550C4BD22582E2 5F6C3328
       edit BOOL IS_PED_WEARING_HELMET(Ped ped) // F33BDFE19B309B19 0D680D49

Leidsin mingisugused asjad, ma ei ole ainult kindel kuidas nendega toimida. Edasine sinu töö vist  Tongue

Kuskil foorumis oli tekst ka mis ma lugesin, et Helmeteid saab osta. Sealt samast kust maske(????). Ja siis optionite alt saad ise modifitseerida "M" tähe alt vist oli. Ei tea kas multiplayeris see funktsioon töötab. Siis saad samamoodi ise valida, kas paned mingi kiivri pähe või maski vms iganes. Ehk siis sul salvestub ta kuskile ära ja saad ise valida. Vähemalt Onlines on nii.

Siit saab natuke näha ka : https://youtu.be/FFL6leo1r0U?t=5m31s

Lisa teksti : https://www.gamefaqs.com/boards/733723-g...e/71758090
(10-04-2017, 11:52 AM)Zowie Wrote:
(10-03-2017, 10:35 AM)Caupo Wrote:

edit void GIVE_PED_HELMET(Ped ped, BOOL cannotRemove, int helmetFlag, int textureIndex) // 54C7C4A94367717E 1862A461
       edit void REMOVE_PED_HELMET(Ped ped, BOOL instantly) // A7B2458D0AD6DED8 2086B1F0
       edit BOOL _0x14590DDBEDB1EC85(Ped ped) // 14590DDBEDB1EC85
       edit void SET_PED_HELMET(Ped ped, BOOL canWearHelmet) // 560A43136EB58105 ED366E53
       edit void SET_PED_HELMET_FLAG(Ped ped, int helmetFlag) // C0E78D5C2CE3EB25 12677780
       edit void SET_PED_HELMET_PROP_INDEX(Ped ped, int propIndex) // 26D83693ED99291C A316D13F
       edit void SET_PED_HELMET_TEXTURE_INDEX(Ped ped, int textureIndex) // F1550C4BD22582E2 5F6C3328
       edit BOOL IS_PED_WEARING_HELMET(Ped ped) // F33BDFE19B309B19 0D680D49

Leidsin mingisugused asjad, ma ei ole ainult kindel kuidas nendega toimida. Edasine sinu töö vist  Tongue

Kuskil foorumis oli tekst ka mis ma lugesin, et Helmeteid saab osta. Sealt samast kust maske(????). Ja siis optionite alt saad ise modifitseerida "M" tähe alt vist oli. Ei tea kas multiplayeris see funktsioon töötab. Siis saad samamoodi ise valida, kas paned mingi kiivri pähe või maski vms iganes. Ehk siis sul salvestub ta kuskile ära ja saad ise valida. Vähemalt Onlines on nii.

Siit saab natuke näha ka : https://youtu.be/FFL6leo1r0U?t=5m31s

Lisa teksti : https://www.gamefaqs.com/boards/733723-g...e/71758090

Pane need callnative SET_PED_ jms asjad Ideede alafoorumi alla ja teema pealkirjaks mingi, et saaks motikal olevat kiivrit vahetada ise riidepoes. Lähiajal läheb riidepood nagunii re-worki, seega hea oleks kui saaks selle ideede alafoorum kuna käin sealt pidevalt vaatamas, kas vaja kuskilt midagi täiendada, siia ei tule meelde vaadata selliseid asju.
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.

Terv... ma ei saa krdiii... mänguga liituda.. ainult see üks ja esimene loading screen.. isegii "creating vehicle" jms kirjad ei jookse rääkimata gtav.ee sisselogimisaknast.. Mida teha?
(11-22-2017, 04:50 PM)thekristoz Wrote: Terv... ma ei saa krdiii... mänguga liituda.. ainult see üks ja esimene loading screen.. isegii "creating vehicle" jms kirjad ei jookse rääkimata gtav.ee sisselogimisaknast.. Mida teha?

Mingit teavitust ei tule?
Pole ise varem sellist asja kohanud ega kuulnud, seega võid proovida GTMP re-installi. Kui see ei toimi, siis võid minna GTMP official discordi ning küsida sealt inimestelt abi, kirjeldades oma probleemi. Ja kui korda saad, siis tule anna foorumis teada, pannes siia (https://gtav.ee/foorum/showthread.php?tid=67) kuidas lahenduse said, siis oskab järgmisi inimesi ka aidata.

[-] The following 2 users Like Caupo's post:
  • Jyri, Arukas.
Kuidas ma testijaks saan, et mida ma selleks tegema pean?
Foorumi headeri osas kõige alumine rida teksti vastab su küsimusele

küsimus arendajale:
kas sul kõik korras ikka?
[-] The following 1 user Likes Põld's post:
  • Kivistik
Never better. Shy

[-] The following 4 users Like Caupo's post:
  • chatro, Janek, kabetaja, Kivistik
Millal open beta? Smile
[Image: 7QmkV3Z.gif]

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)