Cartagena Cartel
#1
[Image: 1PZNeTZ.png]

Credits: ROYALxHYPE[Image: E7VQ27e.png]Cartagena Cartel on alguse saanud 1972. aastal Cartagena linnas. Kartelli esimene juht oli Hectori kasuisa Jorge, kelle Hector lasi mõrvata kui mees tema õigusi kartellis piirama hakkas. Jorge oli üles ehitanud kindla struktuuri ning suur osa Columbia riigi ametnikest oli ära ostetud, et oma tegemisi varjata. Kuna kokaiini kaubandus oli muutumas peamiseks sissetuleku allikaks, lõi Jorge positsiooni struktuuris, mis vastutas kaubanduse julgeoleku eest. Julgeoleku eest vastutavale kohale määras mees oma lihase poja Ramoni. Esialgu oli kõik okei. Kaubandus sujus ideaalselt kuid mida aeg edasi, hakkas Jorge Hectorit vaikselt kartellis survestama ning üritas teda välja süüa. Säärane olukorra kulg ajas aga Hectori endast välja, sest ta tundis, et ta on välja heidetud ning Jorge armastab oma lihast poega palju rohkem. Hector kontakteerus oma parima hitmaniga, kellele anti käsk Jorge pildilt eemaldada. Seejärel andis ta käsu oma paremale käele, Andresele, eemaldada Ramon, et ise valitsejaks saada mille tulemusena algas hirmuvalitsus. Nimelt pidi Andres hakkama külade kaupa survestama tsiviilisikuid ja neid kartelli jaoks põldudele tööle saatma. Valiku võimalus puudus. Kõik, kes julgesid vastu hakata tapeti või lubati piinata nende perekonda. Vähesed julgesid võtta seda riski ning lõpetasid massihaudades.

1998. aastal otsustas Columbia president Andrés Pastrana Arango luua kartelli vastase üksuse, mis alustas kokaiini kaubanduse vastase tegevusega. Nimelt suurendati julgeolekut lennujaamades ning sadamates. Selle tulemusena õõnestati narko kaubandust ning see mõjus Hectorile laastavalt. Tuli kasutusele võtta uued meetmed. Nimelt lasi Hector kinni võtta riigi presidendi, et näidata seeläbi oma võimu. Ta andis selge teate kõigile, kes julgesid tema teele astuda. Arango löödi linna südamesse samba külge kus tema kõri lõigati lahti ning keel tõmmati läbi haava. Säärast viisi hakati kutsuma Columbia lipsuks mis oli omakorda kui Hectori visiitkaart. Hirmuvalitsus jätkus ning aina rohkem kõrgeid riigi ametnike tuli Hectori käe alla tööle.

1999. aastal alustas Hector uue programmiga viia kokaiini kvaliteet ideaalsuseni. Ta võttis enda jaoks tööle mitmeid teadlasi ja biolooge, kes hakkasid välja arendama paremaid viise kokaiini kvaliteedi tõstmiseks. Loodi mitmeid tehaseid, rajati uusi põlde, kust käidi tihedalt proove võtmas kuni valmis täiesti uut laadi kokaiin. Puhtam kui kunagi varem. See tekitas uue kartelli juhi äris täiesti uued puhangud ning Hector kuulutas seda kui kokaiini ajastu algust. Puhtam narkootikum tõi Hectorile kõvasti uusi sidemeid ja kliente ning kaubandus ühendus muutus veelgi laiemaks.

2000 aasta lõpuks ja 2001 aasta alguseks, tuli kokku liikmeid Cartagena kartelli, Columbia sõjaväest, seadusandlikust kogust, juhid väikestest tööstustest ning rikkad mehed veisekasvatus rantšodest ning osaleti mitmetel kohtumistel Cartagena linnas, kus loodi paramilitaarne organisatsioon mida hakati kutsuma Muerte a los Defensores ("surm kaitsjate jaoks" MAD), et kaitsta kohaliku eliidi majanduslike huvisid ning pakkuda kaitset kinnivõtmiste ja väljapressimiste eest.
2002'ks aastaks oli Columbia siseministeeriumil registreeritud 240 poliitilist tapmist MAD üksuste poolt. Enamjaolt olid need kogukondade juhid, riigi poolt valitud ametnikud ning ka talunikud.

Järgneval aastal loodi organisatsioon Asociación Campesina de Ganaderos y Agricultores del Magdalena Medio ("Lähis-Magdalena rantšopidajate ja talupidajate ühendus") mis hakkas tegelema organisatsiooni logistiliste kui ka välis suhetega, et tagada seaduslik õigus mitmetele paramilitaar gruppidele. ACDEGAM edendas tööjõu vastast poliitikat ning ähvardas kõiki kes tegelesid tööjõu või talupoja õiguste eest võitlemisega. Ähvardused loodi koostöös MAD'ga mis oleks vajadusel eemaldanud kõik keda kahtlustatakse organisatsiooni maine rikkumises. ACDEGAM lõi samuti ka koole, kus oli eesmärk luua patriootlik ja anti-kommunistlik keskkond. Lisaks ehitati sõiduteid, sildu ja ravikeskusi. Alustati paramilitaarse värbamisega, ehitati relvaladusid, kommunikatsiooni keskusi, alustati propaganda levitamisega ning meditsiiniteenused hakkasid juba vaikselt hõivama kõiki ACDEGAM peakortereid.

2016 istusid maha Lõuna-Ameerika riigijuhid ning lõid üheskoos uue üksuse, mille peamiseks eesmärgiks oli välja juurida El Miedo ehk Hector ning ta lõplikult peatada. Probleem aga seisnes selles, et keegi polnud Hectorit kunagi kohanud ning keegi ei teadnud, milline ta täpselt välja jääb. Seega alustati vaikselt info kogumist ning üritati teada saada, kes see El Miedo täpselt on. Viimane informatsioon, mis saadi oli selline, et keegi El Miedo käsilastest on Cartagena rannikul jahil ning peab parasjagu pidu suure seltskonnaga. Eriüksus saabus kohale kuid nende pettumuseks oli jaht juba alast kadunud. Selle jahi peal oli täpsemalt El Miedo isiklikult ning temani oli jõudnud juba info, et keegi üritab teda rünnata. Põgenedes sai hector teada, et tegemist oli tema vastase rühmitusega ning kuna tagasi Cartagena suunas oli liiga ohtlik liikuda, põgenes mees otse Los Santosesse. Praegu pesitseb El Miedo Los Santose varjus kuni Columbias olukord neutraliseerub.[Image: Struktuur.png]

[Image: D9N5z36.png]


[Image: Mojukamad_isikud.png]
[Image: Patarei.png]


Hüüdnimi: El Miedo
Vanus: 36
Kirjeldus: Hector kasutab oma eesmärkide saavutamiseks jõhkraid meetodeid. Ta on terava ütlemisega, otsekohene ning karistab igat eksimust rängalt.
Lisaks sellele on ta tugevalt usklik, üldjuhul vaikne ning mõtleb alati mitu korda läbi kõik oma sammud enne kui need astub.
Roll: Leader of the Cartagena Cartel[Image: Andres.jpg]


Hüüdnimi: El Muerte
Vanus: 36
Kirjeldus: El Muerte on järjekindel, brutaalne ja halastamatu. Ta teenis USA erivägedes edukalt 10 aastat kuniks ta langes Cartagena Carteli vangi. Seal teda piinati ja peksti aga ta ei murdunud. Seda vastupidavust nägi El Miedo ning ta üritas El Muerte't värvata kartelli. El Miedo suutis lõpuks murda El Muerte ning pärast seda on nende vaheline sõprus ja lojaalsus kasvanud meeletult.
Roll: Head of Security[Image: FmYKc2h.jpg]


Hüüdnimi: El Verde
Vanus: 25
Kirjeldus: Peña Carrillo, 25. Keskmise kehaehitusega mees on Kartelli kogenuim noor sicario. Infot tema kohta on vähe, kuid üks asi on kindel. Ta ennem sureb kui reedeb oma kaaslasi, eriti El Miedot.
Roll: Head of Smuggling


[Image: OOC.png]


Same shit. Grupeeringusse ei ole mõtet küsida /es kaudu või üritada end sisse saada nii, et oled mu kauge sugulane või mida iganes. Kes tahab grupeeringusse saada, rp'b end sisse. Siin kohal tekib minul võimalus saada esmane ülevaade mängija rollimängu tasemest. Kui mängija end ise sisse rp'da ei suuda, siis tuleb oma rollimängu oskusi lihtsalt arendada ning uuesti proovida. Kedagi ei võeta kergelt sisse. See aga ei tähenda seda, et ma väldin uusi mängijaid. Kui ma näen, et inimene tõesti üritab ning annab enda poolt maksimumi, siis ma annan talle selle võimaluse areneda koos meiega. Keegi pole sünnist saati tark olnud ja kõike ei saagi kohe hästi osata.
Grupeeringuga liitudes annate oma nõusoleku, et teile võib teha CK kui selleks on IC põhjust.

Teeme kvaliteet rollimängu omavahel ja ka koos teistega, et kõigi mänguelamus oleks huvitavam ja mitmekesisem.
[-] The following 19 users Like Patarei's post:
  • Matis, HTC, JazzySpy, lemperino, Sesh, suitsiid, Eduard, justits, Kiibu, Smurf., Põld, Detox, Rando, Maru, JustChill, Vallo, MagraAnts, Ants, GeVvu.
#2
(09-24-2017, 05:27 PM)Patarei Wrote:
Grupeeringuga liitudes annate oma nõusoleku, et teile võib teha CK kui selleks on IC põhjust.

Teeme kvaliteet rollimängu omavahel ja ka koos teistega, et kõigi mänguelamus oleks huvitavam ja mitmekesisem.

My man.[Image: jCXrHPA.png]
[-] The following 3 users Like lemperino's post:
  • Matis, Patarei, Ants
#3
Edu sellega.
[Image: mkrQpC4.png]
[-] The following 1 user Likes Kiibu's post:
  • Patarei
#4
Päris korralik, vaeva on nähtud, tuult tiibadesse.
[-] The following 1 user Likes Kermo's post:
  • Patarei
#5
columbia aga kartelli liidrid usas platsis thinking

peaksite narcos ka uuesti korralikult läbi vaatama vist
#6
(09-26-2017, 04:30 PM)Diogenes Wrote: columbia aga kartelli liidrid usas platsis thinking

peaksite narcos ka uuesti korralikult läbi vaatama vist

Ma ei saa hetkel su soovitusest eriti hästi aru. Kas ma peaksin rp'ma, et LS on columbia, et mitte USA's olla?
Kui sa loed story läbi, mille kirjutanud olen, siis peaksid teadma, miks ma USA's olen. Story saigi nii kirjutatud, et sellel oleks mingi loogika, miks rp just siin toimub.
[-] The following 2 users Like Patarei's post:
  • Smurf., Arukas.
#7
[Image: 1.png]

[Image: 2.png]

[Image: 4.png]

[Image: 5.png]

[Image: 6.png]

[Image: 7.png]

[Image: 8.png]

[Image: 9.png]

[Image: 10.png]

[Image: 11.png]
[-] The following 16 users Like Patarei's post:
  • HTC, Jyri, Vallo, Kiibu, jupijuss, Smurf., Eduard, Detox, MagraAnts, Matis, JazzySpy, Komarov, Arukas., Ants, GeVvu., Maru
#8
ei targem oleks rpda ühte haru lihtsalt mitte ebareaalseid situatsioone storyga ja liikmetega, eriti aastal 2017

also kolumbiast minnakse pigem panamasse või mehhikosse et ärisi juhtida, usa vangi ei tahaks väga keegi sattuda
#9
Selge rp'n omaette, et Los Santos on ainult minu jaoks panama...
[-] The following 3 users Like Patarei's post:
  • Ants, Arukas., Matis
#10
kui sa veidi mõtleksid ja rp oskust oleks saaksid lihtsalt kartelli haru ka rpda mitte narkoparunit kasutades näitlejate ja tai eriüksuse nägusi
Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)