#1
Patchide arendusega on nüüd mõned korralduse muudatused. Ei hakka nii tihti enam patche välja laskma (see rutiin, et nädalas korra patch välja) kui just mingi väga kriitline põhjus seda ei nõua. Hakkan veidi pikema aja tagant suuremaid patche tegema. Selline tiba rahulikumalt võtmine aitab välja selgitada erinevate vigade välja uurimise ning uuendustega kohanemist. Nädal uuendustega kohaneda tundub, et on liiga väike aja interval.

Ja proovin hakata patche nüüd tiba paremini esitlema mängijatele, mil varem panin lihtsalt versioonihalduse väljavõtte. Seega mängijatel on lihtsam, kiirem ja mugavam aru saada, mis patchis juurde tuli. Tiba taibukamatele ja kel suurem huvi lisan ka spoileri versioonihalduse väljavõtte nagu varajasemad patchid olnud.

Lisaks iga patchiga hakkan ka lõppu lisama, mis on järgmises patchis kavas, et mängijad teaksid mida oodata ning mängijad saavad siis ka vastukaja anda tulevaste arenduste kohta. Näiteks kuidas mingit game mechanicsit lahendada jne.


Patch 0.1.36


Uued võimekused:


Interaktiivsus:

- Poodi lisatud tulemasin, mida vajad kui tahad /tarbi alt suitsu tarbida, lisaks peale teatuid kordi võib ka saada tulemasin lõpuks otsa, mis nõuab uue ostmist. Suitsu tarbimisel tuleb animatsioon suitsu süütamisest ning kätte suits ja tulemasin. Lisaks on lisatud animatsiooni nimekirja /suits ning /suitsmaha, mil viimane CMD eemaldab ka suitsu objekti käest.

[Image: gtav_suits.jpg] [Image: gtav_lightingciggarette.jpg]

- Telefoni menüüd avades tuleb karakteril animatsioon kätte, kuidas hoiaks telefoni ning ka telefoni objekt kätte ja helistamisel peaks ka tulema uus vastav animatsioon peale.

[Image: gtav_telefon.jpg]

- Ilmasüsteemi täiendus, mil enam pole 1 ilm per tund, vaid 4, mis vahetuvad iga 15 minuti tagant. Seega üks ilm ei hakka niivõrd ajudele käima ja keskkond omab rohkem variatsioone sel viisil.
- Relva haaramisel /tarbi kaudu tuleb relva haaramise animatsioon.
- Paljudele toimingutele lisatud heli indikaatoreid, et terve süsteem tunduks responsivam.Mehaanikute poolne kere tuunimine:

- Keret saab tuunida läbi /uuenda CMD läbi. Hetkesel seisul on pandud iga tuuningu hinnaks $100 kuna paljud valikud ei rakendu kõigil sõidukitel. Kuid sedaviisi on kasutajatel tuunimine kättesaadav, kelle läbi saab täiendada tuuningu süsteemi. Leides, millised valikud on millistel sõidukitel. Lisatud on ka CMD /rldtuuning, mis laeb uuesti sõidukile peale tuuningu, mis salvestatud kui peaks tekkima de-sync vms.

[Image: gtav_tuuning.jpg]Kalastamine paadiga:

- Paadiga kalastamise jaoks on vaja osta poest kalavõrk. Kalastuse alustamiseks merel paadiga kirjuta /kalasta, seejärel tekib poi merele, mida tähistab lipp ning sõida tibake eemale ning tee uuesti /kalasta, kuniks tekib teine lipp. Seejärel tuleb oodata, millal kala näkkab võrku ja võrgu ülesvõtmiseks uuesti lipu juures /kalasta. Võlu lisamiseks võib ka juhtuda, mil võid saada murdvarga rüüstamise itemite nimekirjast mingi itemi, mis vetikatesse mässitud ja /tarbi kaudu saad seda tuvastada, mis selle sees tegelikult.

[Image: gtav_kalastus-paadiga.PNG]Karakteri customization:

- Täiesti uus riidepood, kus pole tühjasid valikuid ning mida on kiirem, selgem ja mugavam kasutada. Meestel erinevaid valikuid kokku 5849, naistel erinevaid valikuid kokku 6274.

[Image: gtav_riietepood.jpg]

- Lisatud juurde tattoo poed, kus saad panna oma peale 10 erinevat tattood, iga tattoo maksab $5000. Iga tattoo poe kohale on lisatud tattoo mapiikoon ning markerid juhistega. Hetke seisuga ei saa tattoo poe uksi lahti teha, kuna neid ei saa valida, et saaks andmed kätte, kuid ukse juures E vajutades saab enamusele ligi. Ja igale tattoopoe leti taha lisatud NPCd.

[Image: gtav_tattoo.jpg] [Image: gtav_tattoo2.jpg]

- Habemeid ja vuntse saab panna omale peale /habemed või /vuntsid käskluse läbi, lisaks saab valida ka habeme/vuntsi värvi selle sama CMD kaudu ning antud asja muutmine ei maksa midagi.

[Image: gtav_habe.jpg]Uuendatud HUD & /seaded:

- Default HUDi väljanägemine on saanud uue disaini.

[Image: gtav_uus-hud.jpg]

- Tekstisuuruste valikuid on nüüd rohkem, iga astmega muutub vähem, kuid annab see läbi parema kontrolli tekstisuuruse väljakuvamisele.
- HUDi positsiooni, värvi ja läbipaistvuse väärtusi saab kohe tekstikasti ka sisestada kui vajutada valiku peal olles ENTER'it. See aitab ära hoida olukorra, mil peaksid tükk aega hoidma mingit noolt all, et valiku väärtus üks-haaval läheks soovitud väärtuseni.
- HUDile lisatud juurde võimekus muuta odomeetri, kalastus/afk minigame, oktaanide arvu ja kompassi väljanägemist.Majade customization:

-  Mängijad saavad nüüd oma majale lisa nime anda, mis tekib maja markeri aadressi teksti alla. Poodi on lisatud uus item müügile. Mida saad kasutada maja esiukse ees /majanimi CMD kaudu. Peale kasutamist kaob item su inventoryst ning majale tekib su sisestatud tekst peale järgmist restarti.

[Image: gtav_majasilt.jpg]Tööd ja grupid:

- Bussijuhi tööle lisatud 2. marsruut. Uut marsruuti saab võtta bussijuhi töö juures oleva sõiduki võtmise markeri kaudu. Esimese marsruudi markeri teksti lõpuks on (1), teise marsruudi markeri lõpus on (2). Bussijuhi tööd alustades tuleb ka kõigile mängijatele teade, et isik see-ja-see alustas marsruuti 1 või 2, vastavalt mis kasutaja valis. Lisaks saavad teised mängijad näha, kas keegi bussijuhtidest hetkel liikleb mööda marsruuti /bussijuhid CMD kaudu. Loodetavasti viimased nimetatud elemendid toovad mängijatele bussiliiklust kättesaadavamaks.

Sarnasel kujul tuleb ka bussijuhi töödalustades teavitus, kuid teise pildi ja tekstiga ilmselgelt:
[Image: gtav_notification.jpg]

- Päästeametile lisatud HQ koos interjööriga (Morque int):

[Image: gtav_haigla.jpg]


- Taksopargile lisatud HQ koos interjööriga (Mingi kontori ruum):

[Image: gtav_taksopark.jpg]

- Mehaanikutele lisatud HQ koos interjööriga ning kuhu saab ka sõidukiga sees ja väljas käia (Los Santos Customs int):

[Image: gtav_mehaanikud.jpg]

- Kuna GTMPs tuli sisseehitatuna towtruckiga sõidukite vedamine, siis sai lisatud tagasi meedikute ja mehaanikute sõidukite nimekirja towtruckid. Towtruckiga sõiduki haakimiseks sai kasutada mäletamist mööda Ctrl ja/või Shift all hoides kuniks konks liigub kõige alumisse oleku. Ja H tähe all hoidmisega sai sõiduki lahti haakida.
- Lisatud mehaaniku HQle võimekus, et sõidukiga saaks hoonesse sisse ja välja liigelda.
- Lisatud politsei arreteerimisel, taksodel ja mehaanikutel /tööle CMD, autovarastel auto droppimisel tahetud sõiduki muutumisel, sõidukis alarmi käivitusel (asukoha põhiselt 100m vea teguriga), pildiga teavitus toovad teavituse kõikidele mängijatele, et kes arreteeriti ja mis põhjusega samuti minimapi juurde koos 911 pildi notificationiga (üleval pildiga näidis takso tööd alustamisest). Antud teavitused on pandud, et ka kõrvalised mängijad näeksid, et serveris ikkagi toimub nii üht-koma-teist. Muidu võib tekkida tunne, et midagi ei toimu kuskil.Sõidukid:

- Proovides minna lukus sõiduki, proovib karakter sõiduki ust nüüd katsuda ning toimub animatsioon.

[Image: gtav_lukustamine.jpg]

- Lisatud võimalus selectida sõiduk hiirega  /vsõiduk nagu valisõiduk ja lisatud ka alias, kes pikalt ei viitsi kirjutada /vs
- Kui sõidukis ajada alarm käima, siis auto hakkab tulesid vilgutama ja signaali laskma nagu single playeriski.
- Mootorioktaan ja hetkene paagis oleva oktaani välja kuvamine pandud oktaani kuvamise väärtusse, et oleks informatiivsem.
- Lisatud tsiviilsõidukitele võimalus, et on sõiduk lukus. Võimalus, et sõiduki uks on lukus: 70%.
- Romulasse lisatud Confirmation menüü, et müüa või mitte koos summa kuvamisega.
- Bikerite mootorratastel: Bagger, Daemon, Daemon2, Zombiea, Zombieb, Hexer, Nightblade Chimera, Avarus, Wolfsbane, Ratbike, Sovereign võetud hinnast alla enamikult mudelitelt 150 000$, osadel kangematel vähem, kuid nüüd varieeruvad need sõidukid 30 000 kuni 120 000eni, varem oli alates 210 000 vms. Põhjusega, et innustada inimesi olema bikerid ja antud RPks vajalikud sõidukid oleksid kergemini kättesaadavamad.
- Sõidukipood mängus sees disabled ning viidud UCPsse.

[Image: gtav_vehicleshop.PNG]Täiendused:

- Serverifailid uuendatud uuele GTMP versioonile.
- Lisatud CMD /kotti, mis paneb kõik haaratud relvad kotti tagasi.
- Lisatud CMD /positsioon, mis kuvab su positsiooni ja rotationi koordinaadid, et mängijad saaksid koordinaate võtta soovi korral.
- Lisatud AFK kickerile parem AFKi tuvastus ning kontrolliks ka minigame sarnaselt kalastusele /kinnitaafk.
- Algajatele lisatud boonusraha $500 igal mängutunnil, isegi kui tööd pole tehtud kui mängutunde vähem kui 50.
- Relvapoodi lisatud uus ammo 0.50 tüüpi.
- Lisatud adminitele uus CMD /motd, millega saavad jätta sõnumi kõikidele mängijatele, kes tulevad serveri ja seda cmd tehes tuleb ka teadaande tekst, et panna ka hetkene teadaanne kohe käima.

[Image: gtav_motd.jpg]

- Mappimise süsteemi lisatud CMD /laiusobj, /objektid, /rotobj
- Optimiseeritud oktaanide uuendust, kütuse salvestust ja prügivedaja sõiduki kiiruse piirajat
- Mängijate soovil sai tehtud ka kompass, mis näitab kus suunas su kasutaja hetkel vaatab. Kompassi väljanägemist saab muuta /seaded CMD kaudu. Kompass näitab järgmisi suundasid: N,NE,E,SE,S,SW,W,NW

[Image: gtav_kompass.jpg]Firmad:

Lisatud juurde 2 pubi ja 1 klubi. Biker's Bar, Tequi-La-La ja Bahama West Mama.
Biker's Bar:[Image: gtav_bar.jpg] [Image: gtav_bar1.jpg] [Image: gtav_bar2.jpg]
Tequi-La-La:[Image: gtav_tequila.jpg] [Image: gtav_tequila1.jpg] [Image: gtav_tequila3.jpg]


Bahama West Mama:

[Image: gtav_bahama.jpg] [Image: gtav_bahama1.jpg] [Image: gtav_bahama2.jpg]


Muudatused:
- Exemplari hinda tõstetud 205 000 pealt 735 000 peale.
- CMD /sõiduk lisatud juurde alias /soiduk, juhuks kui kellegil ei peaks olemas olema täpitähti või siis client ei saa aru mis keyboard sul on ja paneb automaatselt inglise oma nagu mul testimisel juhtus.
- Täiendatud murdvarga itemite nimekirja. Peaks lihtsam olema relvaitemite leidmisega ja muute toredate itemitega. Eelnevalt oli palju itemeid puudu nimekirjast.
- Inti disainimistega seonduvatele kontrollidele lisatud juurde teavitustekst, et pole õigusi.
- Bussi mapiikoon värvitud kollaseks, mis tiba kohasem värv ikooniliseks bussi identifikaatoriks.
- Liiklusfooride aja intervalli tõstetud 600 pealt 1800 peale, seega need ei vaheta nii kiirelt värve enam.
- Prügivedaja tööl teavitustekste ringi tehtud, et oleks parem loetavaus.
- Kickimiste põhjendused kaasa antud kickimise funktsioonile, mis nüüd uues GTMP versioonis võimalikud ja enda sõnumi kuvamise funktsionaalsus eemaldataud kuna ei lähe seda enam vaja
- Boonus töö on nüüd tehtud per karakter randomily, et kõik ei teeks ühel päeval ühte tööd, vaid kõik erinevalt.
- Tööde vastuvõtmis notificationeid timmitud.
- Parandatud murdvarga tööl itemi nime välja kuvamist.
- Eemaldatud enda varasemalt käsitsi tehtud mehaaniku towimise koodiosa, mis oli välja kommenteeritud. Kuna nüüd GTMP Clientis see built-in.
- Lisatud tuuningule ajutiselt globlaane hind kõigile uutele valikutele üks $100.


Vigade parandused:
- Murdvarga rüüstamine resetib sõidukil 30 minuti tagant.
- Youga2, Banshee2 lisatud globaalsesse sõidukite nimekirja.
- Sõidukite uste lukustamine, ei saa enam ka kõrvalt sisse ning teeb animatsiooni kus üritab ust katsuda.
- Tulekustuti ammo unlimited.
- Läbisõidu peale tulemist veelgi tagasitõmmatud, nüüd tundub paigas olevat.
- Odomeetri väärtuse välja kuvamine.
- Parandatud case, mil kätte haaratud relv oli käes ja anti edasi /pane, /anna või /maha kaudu ning jäi karakterile kätte.
- /mängijasõidukid, mil tuli õiguse puudumise viga.
- /parklaauto CMD toimimist kohendatud.
- /nõustutrahvil, mil politseiniku nimi salvestati valesti Politsei MDC all.
- Objektide liigutamisel juhistekstide väljakuvamist.
- Objekti liigutamisel rotationi või positsiooni kiiruse välja kuvamist. St ei tule enam sinna väärtuseks 0.1200000000001 sarnast jama.
- Parandatud case, mil sai vahet pole mis objekti selectida GTAV maailmas ja mis tekitas javascript errori.
- Pandimaja valitud itemi segamini minek (st müüs valesid itemeid).
- Pandimajja müümist parandatud, et ei tuleks enamjaolt teksti, et sellel itemil puudub väärtus.
- Mängijate sõidukid mis olid lukus kui lahti muukida, siis viskas sõidukist välja.
- Sõiduki alarmi käima minemise effekti ka teistele mängijatele kui käivitamine või muukimine ebaõnnestus.
- Parandatud ja täiendatud sisselogimiste logisid.
- Muudetud CEFi handlimist, loodetavasti annab CEFi avamine vähem errorit nüüd.
- Itemile Dagger1, Bat1, Crowbar1 lisatud relva hash, et seda saaks haarata.
- Kohendatud veits kulleritöö koordinaadi kontrolli.
- Parandatud ja optimiseeritud interjööri objektidel valimist.
- Linnaelanike sõidukitelt eemaldatud positsiooni freezija kuna see hoidis osasid sõidukeid õhus uue GTMP versiooniga.
- Errori juhtum OnPlayerDisconnectis
- IPLi sisselaadimises 2 viga
- Loogika viga, mil combat rifle vajas 7.62 vintraudu, kuid kasutas 5.56 ammot.
- /kotti ei eemaldanud melee weaponeid.
- Firma menüü lisamist, muutmist, kustutamist parandatud ja väljakuvamist kohendatud ning lisatud itemi tüübi välja kuvamine menüüsse.
- Kui hoone pole maja või firma, siis ei kuvata ostmise võimekust välja.
- Autovarga ja sõiduki droppimise minimapi ikooni väljakuvamine ning lisatud mapiikoon murdvarga tööle.
- E vajutamist sõidukis olles server-sides loogikat.
- Menüü läheduse kontrolli ning selle väljakuvamist.
- Sõiduki lukus oleku syncimist.
- Riietepoe juhistekstide väljakuvamine.
- UCPs mitte sisselogituna olles sai bugtrackerisse tulekuga errori.
- UCPs liikmete kutsumine ning kickimine, grupiranki lisamise, muutmise viga kasutajatel kellel polnud tegelikult õigusi selleks.
- UCPs mil kasutaja IG olemasolu kontroll andis errori kui mängijaid oli 0.
- UCPs errori tulek, mil mitte sisselogitud kasutaja üritas tulla taotlust tegema.
- Andmebaasi ühendust tiba kohendatud, eks elu näitab, kas see muudatus aitab.

Osad uuendused neist üleval mainitutest on juba peal, kuid valdav enamus mitte. Kuna vahepeal tuli serveri faile uuendada, siis pidin ka tiba update peale laskma...

Vabandan tõesti, et antud patchi nii kaua pidite ootama, lihtsalt selles patchis oli väga palju teha. Ainuüksi riietepoe täielik re-work, et seda oleks hea kasutada läks kokku 20 tundi. Numbrina see ei pruugi kõlada palju, aga kui vaadata, et tegemist on kõigest ühe menüüga justkui ja ühe featurega, siis seda on ikka kõvasti. Ja noh igast muud nodi oli ka päris palju...

Kuid loodan, et selle patchi ootamine ei tekitanud pettumus. Shy

Kõik uuendused panen peale homme päeval või õhtu poole!

__________________________
Järgnevasse patchi planneeritud arendused:

- Riiete pre-setid (majasid omades rohkem pre-sette) & resettimine
- Mehaaniku tuuning
    Kere tuunimine mugavaks (kõik ühte menüüsse kokku lüüa)
    Perfomance (teha üks suur menüü perfomance ja kerega)
        Engine
        Brakes
        Transmission
        Suspension
        Turbo
- Spikestripsid teha täpsemaks nagu SnJis, et 3-5 positsiooni antud objektil ja nendega distance to ja siis jagada sõiduk 4jaks.
- Poe röövimine
- kui mehaanikuid pole, siis saad ikka kuskil värvi vahetada
- ARK teha UCPst kättesaadavaks, kindlasti teha kontroll, et kasutaja ei oleks serveris sees.
- Maski süsteem
- Vending machinedest saad juua osta, tekib objekt kätte ja siis saad elusid sealt
- Rekkamees
- Serveri restartimise automaatne script, mis triggeritakse kell 5 hommiku
- UCP kaudu serveri restartimise võimalus
- Sõidukipoodi rohkem sõidukeid müügile tuua
- Jooksvalt bugfixid


__________________________


Versioonihalduse täielik väljavõte Patch 0.1.36'st:
Show ContentSpoiler:
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

[-] The following 21 users Like Caupo's post:
  • tearq, Detox, Williams, ekkuu, GeVvu., Ants, Smurf., Desert, Lendur, AntonEerik, Matis, lil ez, Roman., Patarei, eQuaLG, JustChill, Eduard, chatro, suitsiid, Fresh, Kenth
#2
well done
[-] The following 2 users Like Detox's post:
  • Arukas., Kenth
#3
Kindlasti tuli hea patch, hea töö caupo ?
[Image: logo_paullaanecom.jpg]
[-] The following 1 user Likes torumees's post:
  • Kenth
#4
Kõik uuendused on nüüd serveril peal.
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

[-] The following 2 users Like Caupo's post:
  • Eduard, Kenth
#5
Lasen ühe kergema patchi välja enne kui hakkan suurema hulga contenti tegema, mis võtaks kauem aega, et saaksite praegustele vigadele parandused ja asjad peale.
Kõik uuendused peaksid ka serveris peal olema.Patch 0.1.37

Uued võimekused:
- Paadiga kalastusele lisatud võrguga kalastamisele kaardi märgistused, et kasutajatel oleks mugavam leida oma poi'sid, mis meres.
- Lisatud politsei /varustus CMD alla lisavalikuid naistele ja meestele riieteobjektide näol.
- CMD /emarkerit täiustatud, et eemaldaks ka kalavõrgu markereid.
- Itemitele Golfclub1, Golfclub2, Fireaxe lisatud relvahashid ehk neid saab haarata.
- Enamus kaardi ikoonidele lisatud tekstid, mis seal kohas asuvad. Seega kui kaardil olles hoverida hiirega peale, siis peaks tekst tulema nähtavale, millega tegemist.
- Lisatud võimekus kanister tühjaks valada kui pole sõidukis ja tankla lähedal ning vajutad /tarbi alt kanistrit.
- Lisatud raadiosaatjale /tarbi alla juhis tekstid kuidas seda kasutada.
- Lisatud CMD /rs (alias /raadiosaatja) ja /rsliitu (alias /raadiosaatjaliitu).
- Lisatud /muugi CMDle teavitustekst kui sõiduk on juba lahti.
- ELS sireenid syncima pandud ja muudetud variant 2 peale, enne oli variant 3. Seega nüüd peaks toimima kogu asi E nupu vajutusega.
- ARKi link lisatud UCP esilehele.
- Sõidukipoodi lisatud raha välja kuvamine.
- ARKi CEFi kuvamine mängus eemaldatud ning juhistekstid muudetud, mis suunavad UCPsse.
- ARK tõstetud UCPsse.


Vigade parandused:

- Parandatud minigame teksti väljakuvamist, mis peaks ka parandama /kinnitaafk minigame välja kuvamist.
- Parandatud relva ammo maha lahutamist tulistamisel.
- Parandatud uue riietepoe süsteemiga viga, mil uutele kasutajatele ei pandud menüüd kuvama.
- Parandatud tulemasina hinda poes, nii välja kuvamist kui ka serveri poolel kogu hinna arvutamist.
- Parandatud paadiga kalastamise kiirusepiiraja peale jäämine peale kalastamist.
- Parandatud /vs(õiduk) CMD loogikat.
- Parandatud kütuse uuendamises loogikat.
- Parandatud oht, mil kalastuses või /kinnitaafki minigames võis loogika errori tõttu katkeda.
- Parandatud skinnide peale määramist mängijatele, mil iga skinni peale määramisega peaks tulema ka nüüd relvad mängijale tagasi.
- Tattoo valikute peale määramist parandatud (äärmiste valikutega oli probleeme ehk kõige esimese ja viimasega).
- Parandatud paadiga kalastamisel viga, mil ei saanud peale esimest korda uuesti kalastada.
- Lisatud re-try /majanimi CMD kasutades, mil kui db ühendus peaks katkema, siis proovitakse auto-fixida ja uuesti päring teha.
- Parandatud /kotti CMDs teavitusteksti.
- Lisatud palga saamistele jms toimingutele kust saad raha mitte kellegilt mängijalt, sõidukilt või hoonelt, et üritatakse auto-fixida ja siis uuesti salvestuspäring teha.
- Sõidukipoes parandatud sõiduki slottide kontroll, mil võeti mitteaktiivsed sõidukid ka arvesse.
- Parandatud kasutaja liidri kontrolli.
- Täiendatud hoonete salvestust ja pandud tagastama olek, kas päring suudeti edukalt teha või mitte.
- Lisatud optimiseeritud salvestus päringutele db auto-fixer ja ka re-try.

Järgmise resaga läheb ka peale: - Parandatud kanistri maha valamine ja hiljem samma kanistri tankimine
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

[-] The following 10 users Like Caupo's post:
  • Matuuu, Jyri, AntonEerik, Heeri, Joosep, Ants, Williams, Matis, Eduard, Kenth
#6
Kõik uuendused lähevad peale kas täna ööse või homme millalgi.Patch 0.1.38

Uued võimekused:

Kiitmise süsteemi täiendused:

Isiku kiitmisel määratakse tal külge kiidetud staatust, et tegemist on tubli rollimänguriga ja kui see on staatus on peal, siis ta kõik palgad on 1.25x suuremad. Kui tehakse aga /ekiida talle, siis see boonus eemaldatakse. Adminitele juurde lisatud CMD /kiida ja /ekiida.Autovarga töö täiendused:

Iga 3 tunni tagant tuleb autovarastele teade, et vot seda kindlat sõidukit tahetakse, mille eest makstakse 5x hinda. Antud teade tuleb kõigile autovarastele ning minimapile pannakse märge, mis sõidukit tahetakse.

Sellist sõidukit ei saa viia tavapärasesse dropi kohta, vaid üle mapi on lisatud 7'messe erinevasse kohta rekkad koos auto haagistega ning NPCdega, et oleks võimalikult immersive, kus seda droppida saab. Igale mängijale tuleb see dropi koht erinev kui ta käivitab. See aitab ära hoida seda, et minnakse kuhugi droppi ette campima teist.

Ühtegi markerit või 3d juhis teksti pole neis rekkatega dropi kohtades, et näe just siin vajuta E vms. Lihtsalt rekka läheduses vajuta E ning see dropitakse ja saad oma 5x palga selle sõiduki pealt kätte. Ja kui keegi kasutaja dropib sellise sõiduki, siis kõik teised autovargad saavad ka sellest teate, et siis teised teavad, et enam pole mõtet otsida seda.

Seega tekib selline kerge "Gone in 60 seconds" tunne, mil pead sõiduki enne teisi ära varastama, muidu kurat seda teab, mida teised selle auto vasta näljased teha võivad. Wink

[Image: patchpilt.jpg]

Vaikimisi serveri üleslaadimisel puudub 5x palgaga autovarga sõiduk, seega esimene tekib peale 3 tundi ülevaloleku aega.
Kui juhtub olukord, mil jõuad mängu, aga pole seda teadet näinud ja server on 3 või rohkem tundi kauem üleval olnud, siis ainuke viis sellest sõidukist teada saada on kui juhtud istuma sellesse sõiduki. Ja kui peaks juhtuma, et said selle 5x palgaga sõiduki varastatud ning tuleb uus sõiduk peale, kuna uus 3 tundi sai täis, siis seda eelmist sõidukit, mille said käima enam ei taheta.

- Adminitele tulevad nüüd teated kui keegi saab surma, et nad oleks serveris toimuvast paremini informeeritud.
Vigade parandused:

- /muugi fix
- Sõiduk ei tohiks jääda enam läbipaistvaks peale /vs valimist ja nüüd kuvab tekstikasti ka sõiduki IDX'i, et saaks selle mängusisese ID (ehk IDX'i) teada.
- Lennujaama tekstuurid peaks nüüd uuesti sisselaadima.
- Haiglast välja saamise loogikat kohendatud.
- Parandatud autovarga tööl case, mil ostetud sõidukid, mis mängijate omad kui need droppida, siis ei saanud tahetud sõiduki kategooria eest boonust.
- Parandatud objekti kopeerimisel objekti rotationi määramist.
- Parandatud multi-char loginimisel teatud asjade sisselaadimist.
- Kalastamine viidud üle E tähele ning markeritel uuendatud juhistekste ka vastavaks, et R'i vajutades ei lööks jalaga karakter
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

[-] The following 13 users Like Caupo's post:
  • torumees, Lendur, AntonEerik, Joosep, Kiibu, Williams, Martin, eQuaLG, asp, Jyri, jupijuss, Eduard, Kenth
#7
Serveri automaatsed restardid lisatud 5:00 ja 15:15!
Lisaks alates administraatori foorumigrupist saavad foorumikasutajad UCPs teha GTMP serverile restarti. Seega kui vahepeal läheb ka katki, siis nad saavad restardi ära teha kui mind ennast ei peaks kohal olema.

Adminitele, kes teevad serverile restardi UCP kaudu, kindlasti enne restarti teavitage mängijaid ette.
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

[-] The following 3 users Like Caupo's post:
  • Williams, Heeri, Kenth
#8
Kuna GTA:V'es on väga kenasti realiseeritud loodust ja kogu keskkonda, siis tuli mõte seda realiseerida. Antud Patch on siis suunatud rohkem antud maailma avastamisele, kus erinevad featured ajendavad sind liikuma rohkem mängus ringi. Smile

Kõik uuendused on serveris peal!Patch 0.1.39

Uued võimekused:

- Reputatsiooni süsteem:
    Karakteri külge on lisatud reputatsiooni kogus. Alustatakse 0'ist ja seda saab juurde:
 •         Sõidukit edukalt lahti muukides 1
 •         Sõidukit edukalt käivitades 1
 •         Sõidukit rüüstades 2
 •         Sõidukit droppides 2
 •         Tahetud sõidukit droppides 5
 •         5x palgaga sõidukit, mis tuleb 3 tunni tagant 20
 •         Legaalgrupis olles palgapäeval 100
 •         Tulekahjusid päästeametina kustutades 5 per tulekolle
 •         Tulekahjut tehes 250
    Kui karakter saab kokku 1500 reputatsiooni, siis randomilt võib talle tulla teade, mil talle on pakk hea töö eest. Ja millele järgi minemiseks peab ta minema panka ja oma hoiulaeka vaatama, kust saab edasised juhised.
    Pakki ülesse korjates saab $25 000 - $50 000 mängusisest raha ning võetakse maha 1500 reputatsiooni. Kui mõnel põhjusel peaks minimapilt ikoon kaduma, siis CMD /rep kasutades tekib minimapile uuesti ikoon asukohast. Antud reputatsiooni pakki saab ka ülesse korjata kui peaks saama vahepeal crashi või väljalogima. Keegi teine sulle määratud reputatsiooni pakki omale võtta ei saa.
    Oma hetkest reputatsiooni saad vaadata /andmed CMD kaudu.- Tulekahjude süsteem:
[Image: gtavee-tulekahju-notification.jpg]

    Tulekahju loomise võimalus triggeritakse karakterile tunni jooksul randomilt:
 •         Kellel on 500 või rohkem reputatsiooni
 •         Kes sai uue mängutunni ning ta uus mängutund jagub 7'mega
 •         Ei ole legaalgrupis.
 •         Kuid ainult juhul kui pole käes olevat tulekahjut või kellegile juba triggerdatud.

[Image: gtavee-tulekahju-valamine.jpg]

Illegaalid saavad tulekahjusid süüdata, päästeametnikud saavad tulekustutiga tulekahjusid kustutada. Tulekahju tekitaja saab kanistri välja võtta /tarbi kaudu ükskõik kus kohas, kuid ainult juhul kui talle on tulekahju tekitamine triggerdatud. Muul juhul lambises kohas olles tühjendatakse kanister.
CMD /tulekahju kasutamiseks (antud käsklus on kasutamiseks kui oled kütuse ära valanud) on vaja tulemasina olemasolu ning pead olema tulekahju läheduses. Metsas tulekahju loomiseks peab karakter käima kütust valamas 10'nes erinevas positsioonis, mille annab server alati randomiga ning sellest lisatakse ka antud karakterile minimapi ikoonid.
Tulekahju loomisel /tulekahju CMDd kasutades tekivad tulekolded ning tuleb päästeametile ning politseile teade. Päästeametile tuleb teade, et põleng seal ning vajab kustutamist. Politseile tuleb teada, et tulekahju võtab aset vot seal asukohas ning viimati nähti (kui kasutaja läks sinna sõidukiga) ka seal liikumas SÕIDUKIMUDELINIMI.[Image: gtavee-tulekahju-kustutamine.jpg]

Tulekahju loojana kui oled õiges kohas ja valad kütust, siis sulle tuleb subtiitrite kohta "Kütust X/25" ning ka teade kui rohkem ei pea sinna valama ning antakse ka teada mitmesse kohta on vaja kütust veel valada. Tule kustutajatel tuleb tuld kustutades ka subtriitrid "Kustutamine X/X". Igal tule kustutamisel on tiba erinevad elud, osad nõuavad vähem, teised rohkem kustutamist. Igal tule kustutamisel refreshitakse päästeametnikul tulekollete kaardiikoonid. 

[Image: gtavee-p6leng.jpg]

Kui kõik tulekolded saab päästeameti poolt kustutatud, siis sellest tuleb kõigile mängijatele teade, et tulega käiks ettevaatlikult ringi metsas. Kui kasutaja kes tuleb peale tulekahju tekkimist mängu, siis temalegi peaksid tuled sisse syncima ning kui karakter on päästeameti grupist, siis tuleb ka teade koos kaardi ikoonidega. Tulekahjude kohti on hetkel kokku 5 kus võib tulekahju tekkida.- Restardid:

Serveri automaatsed restardid pandud kell 05:00 ning 15:15'ks. Samuti on alates administraatori rankist foorumikontol võimalus UCPst teha GTMP serverile restart. 15:15'nsele restardile on lisaks lisatud nüüd ka teavitustekstid, millal restart tulekul.


- Varia:

Raadiosaatija lisatud poodi müügile, et karakterid saaksid millegi muu kui telefoniga ka suhelda ja seda rohkem /r stiilis keskkonnas. Varem sai raadiosaatjat ainult murdvargana sõidukitest leides.

Toitu tarbides tuleb nüüd ka teavitus minimapi kohale palju toiduühik on kuna mingil imelikul põhjusel vahel HUDini ei taha uuenenud väärtus jõuda.

Terve serveri andmebaasiga suhtlemise käitlemine on ringi tehtud ning enam ei tohiks tekkida olukorda, mil tuleb teade, et DB ühendus on katki vms.


Muudatused & vigade parandused:

- Bullpup rifle item eemaldatud murdvarga itemite hulgast.
- /restart CMD eemaldatud adminite cmdde nimekirjast ning cmd ise ka eemaldatud.
- Melee weaponite dealeri ja murdvarga töö andja sõidukid ning autovarga rekkad lukustatud ning lisatud muugi cmdsse, et neid ei saadaks muukida.
- Autovarga 5x palgaga sõiduki droppimisel muudetud teavitusteksti.
- Rüüstamisele lisatud teavitus, et ei saaks teist actionit tegema hakata kui juba üks pooleli.

- Telefonid, mis on murdvargana leitud omavad -1 numbrit seega sellistel telefonidel tehtud kontrollid, et smse ja kõnesid ei saaks nendega teha.
- Riietepoest väljudes ei tohiks jääda vw valeks.
- Rüüstamise protsessi lõppu lisatud kontroll, et kas keegi on juba seda rüüstanud. Eemaldab olukorra, mil mitu inimest hakkab sama aegselt ühte sõidukit rüüstama.
- Kui inventory on täis ja rüüstamise protsess saab lõpuni, siis ei määrata sõidukile staatust, et on rüüstatud.


Loodan, et selline uus lähenemine tulekahjude ja reputatsiooniga läheb valdavale enamusele peale. Tegemist on siiski millegi uuega, mida varem pole nähtud.  Cool
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

[-] The following 17 users Like Caupo's post:
  • Heeri, Jörr, Jyri, Raid0, AntonEerik, tearq, Matis, Lendur, Williams, Smurf., Dogee, Fresh, eQuaLG, Desert, Arukas., Norman, Kenth
Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)