GTA:Networki /GTMP crashimiste ja viperuste leevendused
Paljud kurdavad, et neil GTA:Networki client crashib, mida ma olen oma arenduses käigus tähelepannud, siis mul ei crashi üldse nii palju kui teistel. Ma ise saan olla näiteks olla gta networkiga mängus +3h kuniks võib midagi crashima või jupsima hakata. Kuid antud crashimine võib tugevalt olla seotud sellega, et kasutajatel pole vajalikke .NET Frameworki pakette, mida arenduse käigus on vaja.

Esialgu soovitasin Heeril, et installiks samad arenduspaketid, mis mul omalgi installitud on ning ta ütles, et kui varem crashis iga ~30 minuti jooksul või nii, siis nüüd on crashimine kõvasti harvemaks jäänud ja saab olla üle pooleteist tunni isegi IG kui mitte rohkem. Olen ka teistele tuttavatele ja sõpradele seda paigaldada soovitanud ning nemadki on öelnud, et see kõvasti crashimist vähendanud.

Antud asja, mida installida saab allalaadida siit:
https://www.visualstudio.com/downloads/

Visual Studio Community blockist siis Free Download, laete sealt Setupi alla, käivitate selle ja siis tuleb igasugu nimekiri erinevatest asjadest ette, aga installima peate ainult .NET kategoorias olevad paketid, mil siis panete linnukesed kastikestesse, mis on .NET kategooria all.
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

[-] The following 2 users Like Caupo's post:
  • Ts2ga, Heeri
[Image: S0WfXhe.png]
[Image: 28Sep2014_130928_P306537_6310KKnS_no0.png]
Aasta mehaanik 2k15
Opel Omega - BMW E34 525TDS - ?????
“I don’t have friends, I got family.”
“Ride or die, remember?”
[-] The following 2 users Like Ts2ga's post:
  • Caupo, Arukas.
Seda võite ka proovida, kellel siin probleeme on:
https://www.raymond.cc/blog/easily-insta...-runtimes/
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.

Leidsin GTMP official foorumist mingi sellise asja ka. Koju jõuan siis proovin ise ka järgi:
https://gt-mp.net/forum/thread/3-trouble...1-08-2017/

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)