Mängusisene menüü
Mingi F nupu alt (näit. F6, F7...) võiks tulla menüü, kust saab valida kõike, näiteks animatsioonid, telefon, auto commandid, inventory, telefon jne. See teeks elu jällegi natuke mugavamaks ja lihtsamaks. Ei peaks kirjutama commande välja ja asi oleks natuke lihtsamini arusaadav. Ma ei tea kui lihtne või raske seda teha on, kuid seda on tehtud.
[-] The following 1 user Likes Zujjs's post:
  • Caupo
Ma arvan et lihtsam on anim kirjutada kui seda kuskil menüüst taga ajada Big Grin
[Image: Cw42EJ2.png]
[-] The following 1 user Likes RagnarU's post:
  • eQuaLG
(05-06-2019, 06:11 AM)RagnarU Wrote: Ma arvan et lihtsam on anim kirjutada kui seda kuskil menüüst taga ajada Big Grin

Mul isiklult oleks mugavam. Kõik mis vaja oleks kohe ekraanil ja paari klikiga oleks käes see mis vaja. Animatsioonide commandid on mulle natuke segased, kuna osad on inglise keeles, osad eesti keeles ja osadele peab kirjutama /anim ette, teistele mitte. Aga noh, kuidas kellelegi.
Pole vaja panna kõike asju ka ühe nupu alla panna, seda ma ei poolda.
[Image: P5BEpqz.gif]
POLICE OFFICER I Matthew Lynch
Los Santos Police Department — "To Protect and to Serve"
[-] The following 1 user Likes Skrollz's post:
  • RagnarU
Kindlasti on midagi tulevikus tulemas. Hetkel parandame vead ära.
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

[-] The following 1 user Likes Caupo's post:
  • Zujjs

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)