Rääkimine oma karakteriga
Inimesed võiksid rohkem rääkida läbi mikri, kui läbi chati. See oleks mängijatele kõvasti mugavam ja lõbusam. Peale selle kuluks vähem aega suhtlemiseks ja RP oleks sujuvam. See on suurelt muidugi mängijates kinni, kuid mõelge sellele. Ärge kartke rääkida ja oma mikrit kasutada. Kui mikrit pole, siis võiks selle soetada.
Minu viimatised mängukogemused jäävad ~2016 SAMPi ja seega on voice rp uus ja võõras. Alates avamisest olen ma valdavalt kokku puutunud inimeste/karakteritega, kelle voice RP seisneb mingis fucked up häälemoonutuses ja x aktsendis. On vaid mõned, kes on vb suutnud mingi karakteri edasi anda, aga üldpildis on suurem osa üks hall mass olnud. Aga võib-olla ma olengi liiga 'oldtimer' ja ei mõistagi selle lõbusust nagu sa mainid.
[-] The following 8 users Like cunningham's post:
  • Matuuu, Dope, Keeraja, VETERAN, 14th St Steve , Pixel, Joosep, Albert
Meil on kaasatud hetkel mõlemad versioonid.

Ma isiklikult ei poolda voice'i RP kanaliks, sest sellega on palju raskem karakterit väljendada - vastavad aktsendid, sugu, vanus jms. Nooremad inimesed meie mängijate seas ei saaks normaalset vanemat karakterit mängida ilma, et see imelik tunduks.

Kokkuvõttes tundub see mulle rohkem cringe kui RP, samuti kajastub seal palju rohkem metagame'i.
-
[-] The following 8 users Like Keeraja's post:
  • cunningham, 14th St Steve , Pixel, Dope, iNcontroL, Para, Kivistik, Aprikoos
Endal väga vahet ei ole kuna RP situatsiooni saab ikka alati läbi viia isegi siis kui teine osapool kasutab RP'miseks kirjaliku chati "T". Mina jätaks pigem selle ikka valikuliseks, et oleks ka võimalus inimestel RPda kellel pole võimalik miciga mingil juhul rääkida.
[Image: P5BEpqz.gif]
POLICE OFFICER I Matthew Lynch
Los Santos Police Department — "To Protect and to Serve"
[-] The following 2 users Like Skrollz's post:
  • Watafakk, Para
no see ka naljakas kui üks räägib mikris ja teine trükib minna
üheksakümnendate rondid
[Image: hHNC60o.jpg]
(05-06-2019, 12:14 PM)Keeraja Wrote: Meil on kaasatud hetkel mõlemad versioonid.

Ma isiklikult ei poolda voice'i RP kanaliks, sest sellega on palju raskem karakterit väljendada - vastavad aktsendid, sugu, vanus jms. Nooremad inimesed meie mängijate seas ei saaks normaalset vanemat karakterit mängida ilma, et see imelik tunduks.

Kokkuvõttes tundub see mulle rohkem cringe kui RP, samuti kajastub seal palju rohkem metagame'i.
-
[-] The following 1 user Likes 14th St Steve 's post:
  • Pixel
(05-06-2019, 12:14 PM)Keeraja Wrote: Meil on kaasatud hetkel mõlemad versioonid.

Raskem karakteri väljendada? Raskem aktsente, sugu, vanust jms väljendada? Kuidas? Ja rohkem metat voice RP-ga? Sa ajad vist sassi midagi.
Voice RP nii palju kui mina näinud olen on täielik lollus.
 Kõikide voice RP serverite RP tase on minu silmis 40x
 korda madalam kui see oli SAMPi aegadel. Kui serveris
 oleks ainult Voice RP võimalus siis mina ilmselgelt serverit ei mängiks.

(05-07-2019, 01:28 PM)Zujjs Wrote: Raskem karakteri väljendada? Raskem aktsente, sugu, vanust jms väljendada? Kuidas? Ja rohkem metat voice RP-ga? Sa ajad vist sassi midagi.

Vanuse kohta tõi @Keeraja väga hea argumendi välja.
 Toon välja kasvõi enda, minu häälega mingisugust barõga connectioni
ninameest RPda oleks täielik cringefest ja debiilsus. 

Ja jällegi toonitan, et kõik voice RP videod/striimid asjad mida ma näinud olen.. see ei ole ju enam see kvaliteetne RP
 mida sai kunagi toodetud, see on midagi täiesti teistsugust ning ongi mõeldud ainult selleks, 
et inimestel oleks lõbus ning fun. Ise olen koguaeg võtnud RPd kui midagi tõsist ning voice RPga
 sellist kvaliteeti nagu on alati toodetud ei ole mitte mingil juhul võimalik.  Kui asi oleks minu teha võtaks ma voice chati üldse serverist välja
kuid mul pole ka midagi selle vastu, kui see on sees. Ainuke asi mis võib minupuhul kehtima jääda on see, et kui keegi soovib minuga voice RP teha
siis ma ütlen talle viisakalt, et ajame asja läbi textboxi sest muidu pole minusilmis sealt mingit kvaliteeti loota.
[-] The following 8 users Like Pixel's post:
  • 14th St Steve , Keeraja, Caupo, cunningham, Dope, iNcontroL, Albert, Para
(05-07-2019, 01:37 PM)Pixel Wrote: Voice RP nii palju kui mina näinud olen on täielik lollus.
 Kõikide voice RP serverite RP tase on minu silmis 40x
 korda madalam kui see oli SAMPi aegadel. Kui serveris
 oleks ainult Voice RP võimalus siis mina ilmselgelt serverit ei mängiks.

(05-07-2019, 01:28 PM)Zujjs Wrote: Raskem karakteri väljendada? Raskem aktsente, sugu, vanust jms väljendada? Kuidas? Ja rohkem metat voice RP-ga? Sa ajad vist sassi midagi.

Vanuse kohta tõi @Keeraja väga hea argumendi välja.
 Toon välja kasvõi enda, minu häälega mingisugust barõga connectioni
ninameest RPda oleks täielik cringefest ja debiilsus. 

Ja jällegi toonitan, et kõik voice RP videod/striimid asjad mida ma näinud olen.. see ei ole ju enam see kvaliteetne RP
 mida sai kunagi toodetud, see on midagi täiesti teistsugust ning ongi mõeldud ainult selleks, 
et inimestel oleks lõbus ning fun. Ise olen koguaeg võtnud RPd kui midagi tõsist ning voice RPga
 sellist kvaliteeti nagu on alati toodetud ei ole mitte mingil juhul võimalik.  Kui asi oleks minu teha võtaks ma voice chati üldse serverist välja
kuid mul pole ka midagi selle vastu, kui see on sees. Ainuke asi mis võib minupuhul kehtima jääda on see, et kui keegi soovib minuga voice RP teha
siis ma ütlen talle viisakalt, et ajame asja läbi textboxi sest muidu pole minusilmis sealt mingit kvaliteeti loota.

Voice RP potensiaal on kõvasti suurem, kui chat rp. Pealekauba GTA V on 18+ nii et lapsed ei tohiks seda mängidagi. Ja see on tulevik, ära ole oma minevikus kinni. Ole avatud mõtlemisega. Voice RP on kõvasti mugavam. Kui kõik seda kasutaksid, oleks see lõpuks lõbus, sest inimesed ei kardaks enam rääkida mikrisse ja ei pea raiskama aega kirjutamisele. Nagu ma ütlesin, siis voice RP-ga oleks KÕIK RP kõvasti sujuvam, eriti kui ostakse kasutada voice RP-d. Sa saaksid asendada KÕIK /me ja /do commandid.
[-] The following 1 user Likes Zujjs's post:
  • jaakaru
Selle potensiaal on kõvasti suurem ning kvaliteet kõvasti väiksem. Ja ma räägingi, et voice RP võib ju lõbusam olla aga kui kõik on lõbus siis see muutub ka trolliks ja vähem kvaliteetsemaks.

E// Mina näen GTAV.ee kommuuni kui edasiarenenud versiooni SAMPist, mitte kui tavalist GTA V RP serverit millised on need kõik teised. Need RP serverid mis on siin GTA V ei ole absoluutselt sama asi mis on vanamoodne RP.
[-] The following 1 user Likes Pixel's post:
  • Caupo

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)