Tulekahju süsteem
#1
- Tulekahjude süsteem:
[Image: gtavee-tulekahju-notification.jpg]

    Tulekahju loomise võimalus triggeritakse karakterile tunni jooksul randomilt:
  •         Kellel on 500 või rohkem reputatsiooni
  •         Kes sai uue mängutunni ning ta uus mängutund jagub 7'mega
  •         Ei ole legaalgrupis.
  •         Kuid ainult juhul kui pole käes olevat tulekahjut või kellegile juba triggerdatud.
  •         Tulekahju event ei triggerdu kohe mängutunni saamisel, vaid võib võtta 10-50 minutit aega peale mängutunni saamist. Kui vahepeal välja logida, siis tulekahju ei triggerdugi kuna viimase state ei salvestata.
[Image: gtavee-tulekahju-valamine.jpg]

Illegaalid saavad tulekahjusid süüdata, päästeametnikud saavad tulekustutiga tulekahjusid kustutada. Tulekahju tekitaja saab kanistri välja võtta /tarbi kaudu ükskõik kus kohas, kuid ainult juhul kui talle on tulekahju tekitamine triggerdatud. Muul juhul lambises kohas olles tühjendatakse kanister.
CMD /tulekahju kasutamiseks (antud käsklus on kasutamiseks kui oled kütuse ära valanud) on vaja tulemasina olemasolu ning pead olema tulekahju läheduses. Metsas tulekahju loomiseks peab karakter käima kütust valamas 10'nes erinevas positsioonis, mille annab server alati randomiga ning sellest lisatakse ka antud karakterile minimapi ikoonid.
Tulekahju loomisel /tulekahju CMDd kasutades tekivad tulekolded ning tuleb päästeametile ning politseile teade. Päästeametile tuleb teade, et põleng seal ning vajab kustutamist. Politseile tuleb teada, et tulekahju võtab aset vot seal asukohas ning viimati nähti (kui kasutaja läks sinna sõidukiga) ka seal liikumas SÕIDUKIMUDELINIMI.[Image: gtavee-tulekahju-kustutamine.jpg]

Tulekahju loojana kui oled õiges kohas ja valad kütust, siis sulle tuleb subtiitrite kohta "Kütust X/25" ning ka teade kui rohkem ei pea sinna valama ning antakse ka teada mitmesse kohta on vaja kütust veel valada. Tule kustutajatel tuleb tuld kustutades ka subtriitrid "Kustutamine X/X". Igal tule kustutamisel on tiba erinevad elud, osad nõuavad vähem, teised rohkem kustutamist. Igal tule kustutamisel refreshitakse päästeametnikul tulekollete kaardiikoonid.

[Image: gtavee-p6leng.jpg]

Kui kõik tulekolded saab päästeameti poolt kustutatud, siis sellest tuleb kõigile mängijatele teade, et tulega käiks ettevaatlikult ringi metsas. Kui kasutaja kes tuleb peale tulekahju tekkimist mängu, siis temalegi peaksid tuled sisse syncima ning kui karakter on päästeameti grupist, siis tuleb ka teade koos kaardi ikoonidega. Tulekahjude kohti on hetkel kokku 5 kus võib tulekahju tekkida.


------------------------
NB Kui mingi kirjeldus on vigane siis andke siin teemas teada ja teeme korrektuurid.
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

[-] The following 12 users Like Caupo's post:
  • eQuaLG, torumees, Biggie, VETERAN, 1xcz, Keeraja, Orange, ACER, TraXy, Janek, Jyri, Albert
Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)