Anti B-hop
Mingi aeg pärast hüppamist, umbes 7 sekundit. Kui enne hüppad, kukud pikali. Kui aeg täis, saad uuesti hüpata.
[-] The following 1 user Likes Zujjs's post:
  • Kivistik
Kas GTA 5's mitte joostes kiiremini ei saa kui bunnyhoppides? Milleks keegi üldse hüppaks nii?
-
(05-07-2019, 01:08 PM)Keeraja Wrote: Kas GTA 5's mitte joostes kiiremini ei saa kui bunnyhoppides? Milleks keegi üldse hüppaks nii?

Kui stamina otsas, saad ainult kõndida, erinevatel kallakutel hüppamine parem.
Stamina on hetkel määratud, et ei saa kunagi otsa. See, et paaris kallakus saad kiiremini ülesse ei näe, et nii väga kedagi häiriks vms...
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

[-] The following 2 users Like Caupo's post:
  • Zujjs, Orange
(05-07-2019, 01:37 PM)Caupo Wrote: Stamina on hetkel määratud, et ei saa kunagi otsa. See, et paaris kallakus saad kiiremini ülesse ei näe, et nii väga kedagi häiriks vms...

Siis väga vahet pole jah. Minu silmis oleks see lihtsalt lõbus, nähes kuidas see töötab teistes serverites.
Jumala parsa idee, mulle see üldse ei meeldi, et vend kukub pikali niimoodi.
[Image: P5BEpqz.gif]
POLICE OFFICER I Matthew Lynch
Los Santos Police Department — "To Protect and to Serve"
Arhiivi.
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)