GT:MP Client - Probleemid ja lahendused
Siia hakkab koguma probleeme ja lahendusi igast crashimiste jms paranduste kohta.

1. Sisselogimise kasti juures freezib
Lahendus: Re-install GT-MP Client
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

FAILED TO APPLY GAME SETTINGS
Lahendus: Käivita mäng ja käi korra singleplayeris/läbi mängu prologue(algus)
[Image: zEDXENK.gif]
Logisid mängu sisse sisselogimise akna kaudu, tegid midagi IG ja seejärel läksid sõidukipoodi või ARKi lehte uudistama ja lõi mängu freeze/crashi ning enam ei lase sisselogimisest edasi?
Lahendus: Re-install GT-MP Client
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.

Paned GTMP Launcherist "Launch", kuid mäng laeb single playerisse?
Lahendus:
- Re-install GT-MP Client
- Proovige seda https://gt-mp.net/forum/thread/1164-how-...gleplayer/

Paned GTMP Launcherist "Launch", kuid mäng laeb single playerisse?
Lahendus: Installi endale need ning seejärel reinstalli GT-MP client. Ise olin proovinud kõiki võimalusi ja ainult nende installimine aitas.

1. Visual C++ 2015 Redistributable (x86)
2. Visual C++ 2015 Redistributable (x64)
3. Visual C++ 2013 Redistributable (x86) 
4. Visual C++ 2013 Redistributable (x64)
5. NET Framework 4.6.2 or newer
Kui tuleb ette "Failed to apply game settings"
C:\Users\user\Documents\Rockstar Games\GTA V 
1.Kustuta Settings.xml ära
2.Launchi singleplayer ja paned seaded paika.
3.Single player kinni ja MP launcheriga mäng lahti
Olid IG ja said mingil hetkel crashi ja nüüd kui edaspidi tahad mängu minna siis jääbki crashima?
Osad, kes reinstallisid GTMP clienti, said uuesti tagasi mängu. Osad mitte, seda ei oska öelda, millest see täpselt sõltub. Loodetavasti tulevikus GTMP suudab omal stabiilsust rohkem tagada.

Kellel on probleeme selle err_gfx_d3d_init crashiga: 

[Image: eIqMZhQ.jpg]

Võivad proovida:

1. Nvidia videokaardi ja Shadowplay kasutusel selle disablemist CTRL Z alt, täpsemalt siis selle Instant Replay funktsiooni.
2. Documents>Rockstar Games>GTA V kaustast settings.xml avamist notepadiga ja otsida rida - DX_Version value="2", default peaks 2 olema, pane see 0, see võib ilmselt mängides 2 peale tagasi vahetuda kuid peaks sind mängu laskma.
3. Kuna tegemist videokaardiga seotud asjaga siis GPU driverite update/reinstall > http://support.amd.com/en-us/downloadhttp://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk
4. Mine säti mäng singleplayeris kas Windowed või Fullscreen Windowed, vahest ei meeldi mängule see päris fullscreen.
[-] The following 2 users Like AnduLamer's post:
  • Saarekas, Biggie
Probleem GT-MPga

Ühesõnaga tekkis omal ka väike probleem, mingeid pilte ei teinud kahjuks, kuid probleemid tekkisid siis sellest kui deinstallisin gta 5 c kettalt ära ning üritasin paigutada selle D kettale. (paigutus tuli kuna c ketta maht jäi liiga väikseks) Sai uuesti peale installitud ja siis hakkas pull pihta. Kui panin GTMP tööle ''Launch'' siis viskas ette Social Clubi ja hakkas uuendama. Pidevalt ketras ühte ja sama asja kui üritasin mängima minna. Kui ta oma uuendused oli ära teinud, siis viskas tavalisse single playerisse. Otsisin igalt poolt lahendusi mille puhul tulemus ei ületand ootusi. Proovisin nii GTMP reinstallida kuid tulutult. Otsustasin uuesti GTA 5 maha tõmmata ja uuesti D kettale lükata. Tekkis uusi vigu aina rohkem juurde. Mõned üksikud sain lahendatud mingi veidral kombel. Kes seda enam mäletab. Tunne hoidis mul sees, et kas ma lennutan nüüd plaadid aknast välja või arvuti . See selleks. Google ei aita mitte muhvigi. Üritasin igalt poolt teistest kohtadest infi saada, aga seal oli mingi mõtetu loba. Peale kolmandat päeva ma loobusin täiesti. Tõmbasin arvuti vajalikest asjadest puhtaks ja tegin arvutile tehase seadete taastet. (system restore) See sai valmis, panin plaadi sisse. ja muud vajalikud toimingud ja hakkas tööle. Tegi oma uuenduse asjad ära. Tõmbas mingi muu jama alla veel. Algselt tekkis probleeme GTMP failiga. Arvuti kustutas ära selle pidevalt, kuna mingi riski leidis sealt. Panin viirusetõrje tuttu ja installisin rahulikult ära.

Pika jutu kokku võttes

Kui ei leia mingeid vastuseid ja aetakse kuskilt nonsence teksti siis tee arvutile system restori ja nii ongi.

Edu teistele oma probleemide leidmisega kuid mina sain oma jamaga hakkama ja töötab ilusti.
Lisan seda ka, et google ei tea mitte muhvigi nii et vaadake mis enne teete või alla tõmbate Big Grin
Priidik - mul ongi praegu puhas arvuti, täna tegin format ja täpselt sama asi mis sul
[Image: pQNLnvj.gif]
[-] The following 1 user Likes ekkuu's post:
  • Caupo

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)