relvade damage muutmine
Ma arvan, et tulirelvade damaget võiks suurendada ning külmrelvade oma vähendada. Hetkel on nii, et ma lasen SMG-ga pea 2 salve sisse ning samal ajal saad rahulikult noaga peale joosta ja 2 pauku teha ning laska ongi kutu. Ilmselgelt on midagi tasakaalust väljas.
Wiki-Editors
Küsimused ja ideed seoses Wikiga mulle PM-i või Discordi.
Mulle meeldib, et shootoutid kestaksid ka ikka, mitte nagu Arma's, et teed paar pauku ja kogu lõbu läbi.
+ Praegu pole relvade handlimine RageMPs korralikult toimiv, seega ma väga ei näpiks seal olevaid asju ise. Hetkel on GTAV enda default relvade dammid.
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

[-] The following 1 user Likes Caupo's post:
  • Pixel
Külmrelvade puhul nõustul täielikult, see pole ok, et lased kedagi relvaga ja ta mõtleb, et tõmbab sulle sõrgkangiga mööda kukalt ja sa kukud kokku.

tulirelvade damage võiks samaks jääda
[-] The following 2 users Like Pixel's post:
  • CatchYA, Kivistik
Juhul kui keegi tuleb sulle shootout ajal külmrelvaga kallale siis tee pildid ja foorumis teema selle isiku kohta. Sellepärast pole kohe vaja damaget muutma hakata.
[Image: JzFDo9Y.jpg]
(05-28-2019, 04:37 PM)Raid0 Wrote: Juhul kui keegi tuleb sulle shootout ajal külmrelvaga kallale siis tee pildid ja foorumis teema selle isiku kohta. Sellepärast pole kohe vaja damaget muutma hakata.

Endale ei tundu ajuvaba, et sõrgkangiga piisab ühest paugust pähe ja ühest rusikalöögist, et inimene ära tappa aga tulirelvaga pead laskma inimest 9-10 korda.

Kui @Caupo ütles, et väiksema relva damagega kestavad shootoutid kauem siis miks ei võiks ka brawlid kauem kesta? Hetkel tuleb mingi vend autost välja paneb sulle panniga pähe ja sa kukud ning ootad seal siis oma meedikuid.
[-] The following 3 users Like Pixel's post:
  • Kivistik, Gonga., orav
Haamer toidab alati Big Grin
[Image: z4P4bsB.png]
Metropolitan Division - “When cops call 911”
[-] The following 2 users Like eQuaLG's post:
  • Patarei, Janek
@Pixel Tõi välja väga head poindid, millega ma ise nõustun 101 protsendiliselt. Aga samuti nõustun ka sellega, et tulirelvade damage võiks samaks jätta, et siis nö oleks seda "mänguilu" kah sees, mitte et kumb kiirem on lihtsalt. Aga pole mõtet jah näppima hakata, kui seal see niigi bugged - pole vaja juurde rohkem jamasid.
Wiki-Editors
Küsimused ja ideed seoses Wikiga mulle PM-i või Discordi.
[-] The following 1 user Likes Kivistik's post:
  • Pixel
(05-28-2019, 05:57 PM)Kivistik Wrote: @Pixel Tõi välja väga head poindid, millega ma ise nõustun 101 protsendiliselt. Aga samuti nõustun ka sellega, et tulirelvade damage võiks samaks jätta, et siis nö oleks seda "mänguilu" kah sees, mitte et kumb kiirem on lihtsalt. Aga pole mõtet jah näppima hakata, kui seal see niigi bugged - pole vaja juurde rohkem jamasid.

Ma tõin ka hea poindi välja enne, et see detection RageMPl on full bullshit ja pole normaalselt teostatav.
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

[-] The following 2 users Like Caupo's post:
  • Pixel, Kivistik
Ma ei tea, ma sain üldse haamriga vahepeal
[Image: JtGyMOq.jpg]
LINNUVABRIKU
OLIVER ORAV

[-] The following 2 users Like orav's post:
  • Kivistik, Pixel
(05-28-2019, 04:02 PM)Caupo Wrote: Mulle meeldib, et shootoutid kestaksid ka ikka, mitte nagu Arma's, et teed paar pauku ja kogu lõbu läbi.
+ Praegu pole relvade handlimine RageMPs korralikult toimiv, seega ma väga ei näpiks seal olevaid asju ise. Hetkel on GTAV enda default relvade dammid.

(05-28-2019, 07:00 PM)Caupo Wrote:
(05-28-2019, 05:57 PM)Kivistik Wrote: @Pixel Tõi välja väga head poindid, millega ma ise nõustun 101 protsendiliselt. Aga samuti nõustun ka sellega, et tulirelvade damage võiks samaks jätta, et siis nö oleks seda "mänguilu" kah sees, mitte et kumb kiirem on lihtsalt. Aga pole mõtet jah näppima hakata, kui seal see niigi bugged - pole vaja juurde rohkem jamasid.

Ma tõin ka hea poindi välja enne, et see detection RageMPl on full bullshit ja pole normaalselt teostatav.

Lukku & Arhiivi
[Image: Rust-Full-Size.gif]

[Image: 8EzhMjt.png]
KKK | PROBLEEMID & LAHENDUSED | GTAV.EE WIKI | GFX
✩ Police Officer II | Wesley King ✩
Metropolitian Division D-Platoon | S.W.A.T.
"When cops call 911"

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)