boonuspunktide sooritamine SMS-teenuste kaudu.
Tere!
Võiks saada osta boonuspunkte telefoni kõneajaga (SMS teenused) kuna ma ei oma veel enda pangakontot ei saa ma osta boonuspunkte endale. Kinda sucks.

Või on see olemas juba, aga ma ei tea sellest? Mina ei suutnud leida igatahes.
Sebi sulli, anna sõbrale kellel pangakonto olemas ja lase tema kaudu kui soovid annetada.

SMS'i teenus ei ole plaanis teha. Põhjused: Rõvedalt võtab aega selle välja arendamine, nõuab ettevõtet mille alla see kinnitada + igakuine paberimajandus mis sellega kaasneb ja 60% summast võtab antud teenusepakkuja endale, + 20% läheb riigile tulumaksuks. Ehk siis kui SMSi hind oleks 2.49, siis meieni jõuaks 0.49€.

Not a good business practice I'd say.

Hetkese pangaülekandega läheb ainult 20% riigile tulumaksuks. Seega vahe on suur.
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

[-] The following 1 user Likes Caupo's post:
  • Pixel
(05-30-2019, 02:44 PM)Caupo Wrote: Sebi sulli, anna sõbrale kellel pangakonto olemas ja lase tema kaudu kui soovid annetada.

SMS'i teenus ei ole plaanis teha. Põhjused: Rõvedalt võtab aega selle välja arendamine, nõuab ettevõtet mille alla see kinnitada + igakuine paberimajandus mis sellega kaasneb ja 60% summast võtab antud teenusepakkuja endale, + 20% läheb riigile tulumaksuks. Ehk siis kui SMSi hind oleks 2.49, siis meieni jõuaks 0.49€.

Not a good business practice I'd say.

Hetkese pangaülekandega läheb ainult 20% riigile tulumaksuks. Seega vahe on suur.

Kes ütles, et teil peab olema SMS-il ja pangaülekandel sama hind. Panetegi lic vastavalt SMS-teenustega ostmise kallimaks. Mitmeid on neid keskkondi, mis on sellega ideaalselt hakkama saanud. Nt Relaxxi CS 1.6 serverid ja Kännuka MC server. Muidugi see, kas te otsustate selle kasuks või ei on juba teie teha, aga oleks mul ss niivisi iga kord sekeldada mõtet.

L&A siis.
Tekkis mõte kuidas keegi GTAV.ee kommuuni mingi kännukaga võrrelda saab  Smile
(05-30-2019, 08:16 PM)Pixel Wrote: Tekkis mõte kuidas keegi GTAV.ee kommuuni mingi kännukaga võrrelda saab  Smile

Antud hetkel oli see väjatoodud näidetest, et siukest asja on võimalik teha
Kui tõstame SMS'i hinna võrdväärseks raha kättesaadavusega pangaülekandega suhtes, siis ühe SMS'i hind oleks 12.5€, mille eest saaks 5€ väärtuses punkte. Mis mulle vähemalt tekitab halva tunde ja ma ei saa lasta sellisel süsteemil enda platformil eksisteerida. See oleks lihtsalt nii vale ja kes seda ei tunne, ei tunneta tõenäoliselt raha tegelikku väärtust.

Minu silmis on SMS teenuste kasutamine üks raha raiskamine ja suur korporatsioonide kukrute täitmine.

+ SAMP'i ajal kui meil oli see süsteem, siis oli mitmeid kelle ema pärast tuli meie peale karjuma, et tahab oma raha tagasi kuna lapsukene oli mitme saja eurise arve teinud. Ja ma ausalt ei viitsi jageleda selliste probleemidega enam. Saan rahulikumalt magada kui sellist süsteemi ei ole.
Good coders don’t just get something to work. They want it to be good. - Joe Morgan

Tahad, et su RP test kontrollitakse? Küsi viisakalt adminitelt shoutboxist, äkki keegi on vaba.
Ootad SC konto sidumist? Tavaliselt juhtub see 24h jooksul.
Leidsid vea? Teavita sellest Bugtracker, mitte ära saada mulle sõnumit otse!
Millal üks või teine arendus valmis saab? Ei oska öelda (kehtib ka kõikidele parandustele), jooksvalt jõuab selleni.
Ei tea kust relvaluba saada? Kontakteeru LSPD juhatajatega.
Tahad mingi asja kohta küsimuse küsida? Saad seda teha siia klikkides.

[-] The following 3 users Like Caupo's post:
  • TicTac, Kiibu, Para
(05-31-2019, 09:58 AM)Caupo Wrote: Kui tõstame SMS'i hinna võrdväärseks raha kättesaadavusega pangaülekandega suhtes, siis ühe SMS'i hind oleks 12.5€, mille eest saaks 5€ väärtuses punkte. Mis mulle vähemalt tekitab halva tunde ja ma ei saa lasta sellisel süsteemil enda platformil eksisteerida. See oleks lihtsalt nii vale ja kes seda ei tunne, ei tunneta tõenäoliselt raha tegelikku väärtust.

Minu silmis on SMS teenuste kasutamine üks raha raiskamine ja suur korporatsioonide kukrute täitmine.

+ SAMP'i ajal kui meil oli see süsteem, siis oli mitmeid kelle ema pärast tuli meie peale karjuma, et tahab oma raha tagasi kuna lapsukene oli mitme saja eurise arve teinud. Ja ma ausalt ei viitsi jageleda selliste probleemidega enam. Saan rahulikumalt magada kui sellist süsteemi ei ole.

See btw EI TÄHENDA, et ei tunneta keegi raha tõelist väärtust kui keegi midagi sellist välja pakub. See lic näitab, et mõni on valmis raiskama rohkem. See, et mingid inimesed tulevad raha tagasi nõudma on nende mängijate enda viga, kes arve nii suureks ajab.

Kinni ja arhiivi ss!
Lukku ja Arhiivi
[-] The following 2 users Like Janek's post:
  • ch0pper, Caupo

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)