MIS TOIMUB!?
Ma ei tea, ühte testi kontrollitakse 15 tundi? Ma tuleks mängima mitte siia ootama, shoutbox tehtud kõige debiilsemal ja jaburamal baasil, uimane ja aeglane SC konto kaudu?
Ma reaalselt ei saa enam aru, vaadates veel neid raporte administraatorite pihta tuletab meelde täiesti SA-MP aegu, keegi oma tööd kunagi tõsiselt ei võta, kas administraator ongi mõeldud selleks, et kui näeb viga siis likvideerib selle või ta püüab leida õpetlikuma lahenduse ja teha inimesele selgemaks (võtta natukene oma ajast ja anda õpetust) kuidas tegelikult mäng käib?
Administraatori amet ei tohiks olla seotud 2 osana, ehk vabal hetkel teeb 14 minutit rollimängu ja järsku nõuab keegi abi hüppab rollimängust minema ja tegutsema, või saadab käskluse rollimängu ajal, et /ajail või taoline tegevus. Mis toimub? Ma tahaks tõesti teada mis toimub? 

Parandasin oma rollimängu testi, et oodata kuniks see mingisugune 15 tunni pärast üle vaadatakse..
"Take no action for you mistakes"
Su nime pärast juba ei taha keegi kontrollida su rptesti Big Grin

[Image: iTbTc5P.png]
[-] The following 3 users Like jaakaru's post:
  • xdxd, ch0pper, CatchYA
Huvitav kuidas sa oma igapäevase eluga hakkama saad? Ma olen teie kirjutatud teksti kolm korda läbi lugenud ning tuumafüüsiga küsimused on ka arusaadavamad...
GTA V ja SA on samal baasil üles ehitatud mäng, miks peaks see siis erinema SAMP rollimängu tavadest? Meeskond ongi selleks, et juhendada, suunata, abistada ning ka karistada mängijat, kes ei suuda reeglitest kinni pidada. Selleks on ka foorumis koht, kus oma karistust vaidlustada, kui arvad, et on tehtud karistusega liiga. Rollimängu test on selleks, et mängija kes meie serveri tuleb, tutvuks ning teaks reegleid ning põhielemente rollimängust, isegi kui ta on varem kuskil teises serveris mänginud... Kontrollimine, mis parata võtab vahest kauem aega, sest keegi ei istu silmad punnis ning oota kuni keegi saadab testi kontrollimisele, sama on ka SC konto kinnitamisega, seda tehakse esimesel võimalusel.
Shoutbox saadab koheselt ära tekstid ja toimib ideaalselt, ei tea mis teile seal ette jääb...
[Image: z4P4bsB.png]
Metropolitan Division - “When cops call 911”
[-] The following 2 users Like eQuaLG's post:
  • Para, Patarei
Ilmselgelt on härra läbikukkunud fivem serveritest, kus kõik asjad on nagu esimeses klassis, server kus proovitakse fivem poolt maha tehtud roleplay taastada, on see. Lepi sellega, mida sulle pakutakse.
[Image: soLmr2H.gif]

[-] The following 1 user Likes VETERAN's post:
  • jozzosaurus

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)