Crime Crew
                                                                                                                                            CRIME CREW
                                                                                                                                                  1984.a

Grupeering Crime Crew sai alguse 1984.aastal Paleto Bay-s,mille asutas David Harris ja paremaks käeks sai Antonio Raškov.Crime Crew tegeles algul väikeste tellimustega kuid iga korraga tulid uued tutvused ja kallimad tellimused.
Kui oli piisavalt teenitud raha oli ettepanek laieneda ka Los Santos-se.David koos Antonio-ga ostsid maha jäetud vanaraua ladu ning tegid sellest Crime Crew kontori.
Organisatsioon tegeles põhimotteliselt ainult kanepi kasvatamise-ja müümisega,relvade müümisega ja ka röövimise ning petmisega.

Kuid uhel hetkel kõik muutus,kui David-i poeg Andrew Harris saab 18.aastaseks.

Ühel hommikul kõnnib Andrew tänaval ning tal heliseb telefon.
Andrew võtab taskust telefoni ning vaatab,kes helistab.
*Varjatud*
Andrew võttab kõne vastu.
Andrew: Jah kuulen.Kes se on?
Antonio: Tervist Andrew.Minu nimi on Antonio Raškov.
Andrew: Vabandage,me ei ole tuttavad.
Antonio: Ma töötasin sinu isaga koos.
Andrew: Minu isaga? Aga ema rääkis mulle,et ta suri kui ma 2 aastane olin.
Antonio: Su isa oli elus.Kõik see oli tehtud,et sa jääks ellu.
Andrew: Mis mõttes?
Antonio: Kuule Andrew,saame homme kokku ja ma räägin ja näitan sulle.
Andrew: Olgu.

Peale seda juttu ei teadnud Andrew mida teha.Ta ei teadnud,kas see oli tõsi mida mees ääkis või mitte.
Järgmine hommik tuli nooremale Harrisele sõnum milles oli kirjas "Kell 12.30 saame kokku polisei jaoskonna juures, Antonio".
Poiss vaatas kella ning hakkas sättima.
Kell 12.30 oli Andrew ilusti kohal ning ootas.Mõne minuti pärast tuli jaoskonna juurde suurel kiirusel valget värvi Mercedes G-Class.

Antonio avab akna ning hüüab.
Antonio: Istu peale.
Andrew kõnnib masina juurde ning istub peale.
Antonio: Nii siis,lähme ma näitan sulle,et sa saaks aru millest ma räägin.

Mehed sõitsid tükk aeg ning nad jõutsid suure hoone juurde,mis oli kaitstud relvastatud valvuritega ning kõrge väravaga.
Kui masin sõitis väravatest sisse,nägi Andrew suurt territooriumi,millel olid suured põllud,keskel oli torni moodi hoone,igal pool kõndisid relvastatud valvruid ning koerad.

Antonio oigab ning alustab.
Antonio: See on siis sinu isa poolt asutatud organisatsioon Crime Crew.
Andrew: Organisatsioon? Millega tegelb see organisatsioon ja milleks on siis vaja nii palju relvastatuid valvureid?
Antonio: Sest see ei ole tavaline organisatsioon.See on grupeering.
Andrew: Ahsoo,te olete kuritegijad siis.
Antonio: Mitte väga,aga midagi taolist jah.
Andrew: Ma tahan koju,viige mind tagasi.

Andrew hakkas rabelema ning kattega vehkima.
Antonio: Oota,lähme ma näitan sulle veel ühte koha.
Mehed astusid maja sisse ning astusid lifti.
Antonio vajutas 5-ndale korrusele.

Avaneb lifti uks ning Andrew astub sisse.
Andrew ees seisab laud,millel on pildiraami sees isa pilt ning ümber raami on on must lint.
Antonio: Kahjuks Andrew,su isa suri paar päeva tagasi.
Andrew hakkab nutma
Andrew: Miks?Mis juhtus?
Antonio: Su isa tegeles paljude asjadega ja kõik teavad,et tal olid ka inimesed kes ei sallinud teda ja soovisid talle surma.
Andrew: Kas minu isa tapeti ära?
Antonio: Jah.
Antonio jääb korra mõttesse ning liigub poisile ligemale.
Antonio: Andrew,ma ei kutsnud sind siia niisama.Meil on vaja ülemus ja selleks pead saama sina.
Andrew: Mina?
Antonio: Jah,see on pere grupeering ja su isa rääkis koguaeg,et kui temaga midagi juhtub,pean ma su leidma kui sa saad täiskasvanuks.
Andrew: Aga ma ei tea mida tegema peab.
Antonio: Ma viin su kurssi ja nüüdsest olen ma su parem kasi.
Andrew: Ma ei teagi.
Antonio: Ära karda,nuudsest oled sa Crime Crew organisatsiooni boss ning sa otsustad millega me tegeleme edasi.
Andrew: Olgu.
Antonio: Aga esimeseks ülesandeks on sulle,leia endale uued töölised.

TO BE CONTINUED...
[-] The following 5 users Like Zayek's post:
  • Keeraja, ch0pper, Para, 14th St Steve , Maru

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)