Majade/firmade reset 1 kuu asemel 3 kuud
Olen kuulnud infot (ja Caupolt kinnitus), et FiveM-i üleminekul tuleb serverisse järgnev muutus: kui inimene on offline üle kuu aja, siis majad ja firmad lähevad stocki müüki tagasi.

Siit pakun ka idee - miks ainult 1 kuu ja mitte vähemalt 3? Ma leian, et serveris on praegugi veel vabu maju palju, firmade kohta küll ei oska öelda.

P.S. Karakter, selle raha (sula ja pangas), autod ja seljakott jäävad alles, selle üle on mul hea meel.
Vaba maju võib palju olla aga mõnele meeldib just mingi kindel villa. Kui ei suuda 1 kuu jooksul korra sisse logida siis miks on vaja seda villat "kinni hoida" ja teise inimese RP võimalusi piirata.
[Image: mkrQpC4.png]
[-] The following 1 user Likes Kiibu's post:
  • Patarei
Ühe kuu asemel võiks tuua kaks nädalat, see oleks veel parem.
[Image: soLmr2H.gif]

[-] The following 2 users Like VETERAN's post:
  • 14th St Steve , Andres
1 kuu täiesti piisav, lühemaks ma ei teeks aega. Kes iganes tahab minna puhkama, oletame, et täpselt 2 nädalat, siis veitsa nadi.
-
[-] The following 2 users Like CartsEst's post:
  • Patarei, HrMartin
Kuu on tõesti paras aeg. Üle selle poleks pointi hooneid kinni hoida ja kahe nädala peale panna poleks ka mõistlik arvestades puhkuseid, reise jms.
[Image: EF3EvQt.png]
[-] The following 2 users Like Patarei's post:
  • HrMartin, CartsEst
Kas mängija saab sel juhul stock hinna tagasi?
-
[-] The following 1 user Likes asp's post:
  • madis
(05-31-2020, 01:34 PM)asp Wrote: Kas mängija saab sel juhul stock hinna tagasi?

Pigem mitte, parandaks majandust ja raha läheks välja.
[Image: soLmr2H.gif]

Ma isiklikult annaks vähemalt 50% kaotatud varast mängijale tagasi. Selle toimel saate serverisse vanu kalu, kellel on see sama 50% rohkem motiivi serverisse tagasi tulla & pakkuda tüüpilise rahafarmi asemel rollimängu. See tegevus ei tõsta mitte ainult serveri algset & praegust mainet, vaid ka mängijaskonna enda rahulolu.
[Image: OLtQXw3.png]
LINNUVABRIKU
- OLIVER ORAV -

[-] The following 2 users Like orav's post:
  • Raul, madis
Ma olen Kiibuga nõus, kui sa ikka kuu aega ei suuda kordagi logida siis oled sa selles ise süüdi, keskmine logimis aeg on alla 1/2 minuti ja väljalogimine võtab ca 10 sekundit aega, ehk oma maja alles hoidmiseks pead sa 3 minutit vaeva nägema, ning kui sa sellega ka hakkama ei saa siis adioss ja ei mingit 50% majahinnast.

Muidugi võiks ka teha mängijatele erandeid, kui mängija ei saanud arusaadaval põhjusel serverisse tulla "arvutikatki, lapsesünd" siis ei võtaks ta maja serveris ära.
[-] The following 3 users Like Janek's post:
  • Para, Jyri, HrMartin
(06-02-2020, 06:28 PM)orav Wrote: Ma isiklikult annaks vähemalt 50% kaotatud varast mängijale tagasi. Selle toimel saate serverisse vanu kalu, kellel on see sama 50% rohkem motiivi serverisse tagasi tulla & pakkuda tüüpilise rahafarmi asemel rollimängu. See tegevus ei tõsta mitte ainult serveri algset & praegust mainet, vaid ka mängijaskonna enda rahulolu.
50% on täiesti mõistlik ning arvatavasti saab ka nii olema, /müükinnisvara(vist oli selline käsklus kuid not sure) annab samuti 50% tagasi.

(06-04-2020, 05:36 PM)Janek Wrote: Ma olen Kiibuga nõus, kui sa ikka kuu aega ei suuda kordagi logida siis oled sa selles ise süüdi, keskmine logimis aeg on alla 1/2 minuti ja väljalogimine võtab ca 10 sekundit aega, ehk oma maja alles hoidmiseks pead sa 3 minutit vaeva nägema, ning kui sa sellega ka hakkama ei saa siis adioss ja ei mingit 50% majahinnast.
Muidugi võiks ka teha mängijatele erandeid, kui mängija ei saanud arusaadaval põhjusel serverisse tulla "arvutikatki, lapsesünd" siis ei võtaks ta maja serveris ära.
Idee pole mängijaid karistada sellega, et neil pole motivatsiooni mängida vaid anda teistele võimalus osta see hoone/maja.
[Image: mkrQpC4.png]
[-] The following 2 users Like Kiibu's post:
  • Caupo, Patarei

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)