WTF momendid.

[-] The following 5 users Like Kermo's post:
  • Komarov, Sesh, Jyri, jaakaru, Moceri.
Vanad mängisid liiga palju rollimängu vist.

[Image: wFJYM4S.png]
[-] The following 3 users Like Simon's post:
  • Albert, Watafakk, Jyri
Väga õige ju lmao
Wiki-Editors
Küsimused ja ideed seoses Wikiga mulle PM-i või Discordi.
(05-07-2019, 07:47 PM)donkey Wrote: Siis kui Abistajaks Saab teada Tuntud SNJ serveri Põhja Laskja Kenth Ja paneb shout Boxist Mulle Pea aegu aasta Aega banni mitte Millegi Eest. Naagu What The Fuck Ausalt.

1. ~7 kuud su ban, aastast kaugel.
2. Mina panin sulle banni, kui sa nimetad seda mitte millegi eest banni saamiseks siis sa ei sobi siia kommuuni, fivem ootab sind.
[Image: mkrQpC4.png]
(05-07-2019, 07:51 PM)donkey Wrote:
(05-07-2019, 07:49 PM)Kiibu Wrote:
(05-07-2019, 07:47 PM)donkey Wrote: Siis kui Abistajaks Saab teada Tuntud SNJ serveri Põhja Laskja Kenth Ja paneb shout Boxist Mulle Pea aegu aasta Aega banni mitte Millegi Eest. Naagu What The Fuck Ausalt.

1. ~7 kuud su ban, aastast kaugel.
2. Mina panin sulle banni, kui sa nimetad seda mitte millegi eest banni saamiseks siis sa ei sobi siia kommuuni, fivem ootab sind.

2kki sa Nagu Ütleksid mulle Mille Eest sa Keelustasid mu shout Boxis olemise? Siis ma saaKsin ka teada Ja üritaksin Järgmine Kord hoida Sellistest tegevustest Mis Peaksid mu Keelustamise tooma kaasa. Palun räägi minuga Admin et Ma saaksin Õppida vigadestg ja saada keelust Lahti.

Sul ~7 kuud mõelda selle peale miks banni said.
[-] The following 1 user Likes Kiibu's post:
  • Orange
Kui õppejõud on googlest pilte otsinud slaididele aga modid on nii head, et ei saa aru kas päris või mängult

[Image: t5vD2BZ.png]
[Image: Fam9lBv.png]
[-] The following 11 users Like Desert's post:
  • Para, Kiibu, Albert, Kenth, Caupo, Raid0, kabetaja, Patarei, lil ez, Watafakk, كريستو
(05-23-2019, 08:16 PM)Desert Wrote: Kui õppejõud on googlest pilte otsinud slaididele aga modid on nii head, et ei saa aru kas päris või mängult

[Image: t5vD2BZ.png]
[Image: Fam9lBv.png]

Grove Street... home.
[-] The following 5 users Like Kiibu's post:
  • Caupo, Desert, Pixel, Patarei, Watafakk
[Image: sOjT7Qq.png]
[Image: ZXSExOr.jpg]

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)